Молода пасія хоче забрати квартиру в нашого старого батька

Три дні тому, мій батько огорошив нас новиною. Він одружується. Я був би радий за нього, але йому шістдесят, а його пасії двадцять п’ять.

Як вони познайомились батько не каже. Вони зустрічаються два місяці. Батько впевнений, в них справжнє чисте кохання. Ця мала вертихвостка явно з ним не через почуття. Та які стосунки можуть бути між старим чоловіком та молодою дівчиною?

Ми впевнені, вона вчепилась за нього через двохкімнатну квартиру. Батько хотів її нам залишити, а тепер має, після весілля, переписати все на цю малу вискочку.

Ніякі розмови не діють. Ми намагалися пояснити, що дівку цікавить не він, а майно. Не вірить. Впевнений в коханні своєї «Ганусі».

pixabay

Вчора ми знов піднімали цю тему. Батька, як підмінили. Кричав, аж слина з рота летіла, що зі своїм майном має право робити все, що захоче. На його думку, це ми не за нього переживаємо, а за квартиру. Вот він, нам на зло, перепише її на «Ганусю». Добре та дівка йому мізки промила. Ще й сказав, як тільки квартира буде в нас, ми одразу здамо його в дім пристарілих.

Як тільки заспокоївся, додав:

– Ви вже дорослі діти. На хату самі заробите! А моя Гануся молода, їй підтримка треба.

Справа не у квартирі. Якби батько десять років назад її на нас переписав, ми б ніколи його не вигнали. В нас думок таких не було. Це ж батько. А от «Гануся» може. Запудрила мізки діду з приданним, а коли отримає його майно, вижене на вулицю. І що він буде робити на старості років? Куди піде?

Вже сил немає з ним говорити. Хочу знайти батьків цієї дівки і розповісти їм все про вчинки дочки. Думаю, вони не зрадіють, почувши, яку панночку виховали! Нехай всиплять їй доброї прочуханки!

Весілля буду через три місяці. В нас ще є час переконати батька кинути цю дівку, але чи вийде? Він же тепер нас вважає поганими, а свою пасію – доброю та чесною дівчиною. Якими словами йому донести, що молодій дівчині не треба старий дід? Вона його догляди не буде. Навколо безліч молодих гарних чоловіків.

Оцініть статтю
Джерело
Молода пасія хоче забрати квартиру в нашого старого батька