Мої діти беруть приклад з батька, а він жaxлuвo до мене відноситься. Саме через це, я пokuнулa сім’ю. Чоловік хоче повернути мене або відати дітей мені. Гарно придумав!

Вийшла за свого чоловіка через дурість і молодість. Я сирота. Мене виховували бабуся і дідусь. Стосунки в сім’ї не вирізнялися теплом. В моїх родичів методи виховання прості. Якщо я ногодована, вдягнена і приходжу вчасно — все добре. Коли робила щось погане, мене сіkлu ременем та ставили в куток на коліна. Дозволяли встати через три-чотири години. В туалет не пускали, як і поїсти.

Я виросла заляканою дитиною. Ніколи не висловлювала свою думку. Залицяня свого майбутнього чоловіка, одразу прийняла. Я побачила в ньому спасіння від родичів. Ми побралися через чотири місяці стосунків.

Чоловік сприймав мене, як річ. Його доброта швидко зникла. Я готувала, прибирала та постійно дякувала своєму чоловікові. Він не пускав мене на роботу. Купував для мене одяг на свій смак. Я раділа, що живу не з родичами, хоча чоловік теж не вирізнявся добротою.

Народила чоловіку трьох дітей. Роботи додалося. Я посійно втомлювалася. Впродовж сімнадцяти років просиділа вдома. Терпіла знущ ання від чоловіка, а потім — від дітей. Вони дивилися на поведінку батька і повторювали його дії.

На вісімнадцятому році шлюбу, зібрала речі. Я більше не могла жити з цим чоловіком. Дітей залишила на нього. Вони не бачать в мені маму. Для них я чужа людина. Мої діти вимагали від мене чистоти, їжі і не ходити перед очима. В своєму домі, майже вісімнадцять років, прожила прислугою.

Здала в ломбард золоте кільце. Отриманих грошей вистачило на квартиру та їжу. Я влаштувалася на роботу прибиральницею. Мені не звикати за кимось щось витирати. Відчувала себе чудово. Не жаліла ні секунди. За дітьми не сумувала. Вони ж не люблять мене. Чому мені за ними сумувати?

Чоловік любив дзвонити та розповідати про свої любовні пригоди. Він швидко знайшов мені заміну. Прожиті разом роки забув, як тільки побачив молоду дівчину. Єдинне, що його не влаштовувало, — діти.

Чоловік намагався спихнути їх на мене. А мені вони навіщо? Дітей виростив під себе, а тепер хоче їх здихатися. Вони повна копія батька. Чоловік завжди ними пишався. Не здивована. За ними дивилас я, а тепер батько має прикласти якісь зусилля. Готування та прибирання лягло на нього. Його молода коханка не буде займатися чужими дітьми.

Мене не хвилює думка інших. Я не заберу дітей до себе. Багато років терпіла погане відношення до себе. З мене досить. Нехай живуть з коханим батьком.

Оцініть статтю
Джерело
Мої діти беруть приклад з батька, а він жaxлuвo до мене відноситься. Саме через це, я пokuнулa сім’ю. Чоловік хоче повернути мене або відати дітей мені. Гарно придумав!