Моєму синові всього 11 років, а він вже маніпулює дівчатами заради поцілунків!

За цим страшним, але одночасно сумним подією стоїть історія хлопця на ім’я Михайло, який довго мріяв познайомитись із своєю однокласницею Анною. Від першого дня, коли він побачив її в класі, вона захопила його серце своєю ніжністю і чарівним посмішкою.

Михайло намагався наблизитись до Анни, але був сором’язливим і невпевненим у собі хлопцем. Він не мав впевненості, щоб просто підійти до неї і поцікавитись як їй день. І тоді в один день, коли Михайло зустрів Анну на вулиці і побачив, як вона гладить свою кітку Мурку, з’явилась ідея. Він придумав план, який, на його думку, міг зблизити їх.

Зберігаючи цей план у таємниці, Михайло чекав свого шансу. Одного вечора, поки Анна відволікалась, він викрав Мурку з під’їзду їхнього будинку. Михайло був дуже схвильований, знаючи, що це дуже ризиковано, але його бажання зустрітись з Анною таки була варта цього! Так він думав.

Михайло змовно придумав історію, намагаючись звабити Анну до себе. Він розповів їй, що випадково знайшов її кішку. Синочок мій стверджував, що це була ознака того, що вони з Анною приречені бути разом.

Анна була зворушена і трохи здивована, чула такі історії про кошенят з першого разу. Вона почувалася чудово, думаючи, що це натхненне збіговисько ознаменувало початок чогось чудового між нею та Михайлом.

Проте, час плинув, і Михайло почав все більше використовувати цю історію, аби привернути увагу Анни. Він не зупинявся на поцілунках, а йшов далі, намагаючись втягнути її в різні емоційні ситуації, що стали йому на шкоду.

Так почалась їхня романтична подорож. Проте, часом Михайло відчував, що цей план не може тривати вічно, особливо коли про це дізналась я — його мама!

Це сталось, коли я випадково зустрілась з її мамою. Ми розговорились і я і вона говорила про наших дітей. Мати Анни, Галина, розповіла про те, що мій син знайшов кішку, і відтоді вони з Анею почали зустрічатись. Тепер я зрозуміла, звідки це вошиве створіння привалило додому 3 дні тому. Тут я зрозуміла, що мій син не знайшов кішку, а вкрав. Я швидко надавила на нього і він по всьому зізнався.

Незважаючи на всі зусилля Михайла, він усвідомив, що його серце не може бути куплене або здобуто шахрайством. Він зрозумів, що це не той шлях, який веде до справжньої любові. Михайло прийняв той факт, що справжні почуття настають лише тоді, коли вони є взаємними та чесними. Я як його мати змусила це зрозуміти, інакше піде в інтернат!

Він зустрівся з Анною і щиро розповів їй про все, відзначив свою невірність та попросив вибачення. Знову ж таки, не без моєї допомоги і прочухана, який він отримав.

Оцініть статтю
Джерело
Моєму синові всього 11 років, а він вже маніпулює дівчатами заради поцілунків!