Мій вибір професії не влаштовує батьків! Кажуть, що “музика” не прокормить мою сімʼю

Я хотів би розповісти вам історію про те, як я почувався не підтриманим своїми батьками у найважливіший момент мого життя. Мене звуть Максим, і це було пов’язано з моїм вибором кар’єри.

З дитинства я завжди був творчою людиною і відчував пристрасть до музики. Я витратив безліч годин, граючи на гітарі та писавши свої власні пісні. Моя мрія була стати професійним музикантом і подорожувати світом, ділитися своєю музикою з іншими людьми.

Коли я повідомив своїм батькам про свої музичні амбіції, вони не прийняли це серйозно. Вони були переконані, що я мав обрати «безпечну» кар’єру, що надає стабільність та високий дохід. Вони бачили мене у ролі лікаря або юриста, але не в музиці.

Це образило мене і розчарувало. Я почувався незрозумілим і непідтриманим у моїх мріях. Я був глибоко переконаний, що музика — це моє покликання, моя справжня пристрасть, але батьки вбачали це як марноспів.

Замість того, щоб відчувати підтримку, я відчував негативне ставлення і сумніви. Батьки часто говорили про ризики та невизначеність у музичній індустрії, про те, як це може бути важко заробляти на життя. Вони намагалися переконати мене змінити свої плани і обрати «розумний» шлях.

Це було важко для мене, але я вирішив не здаватися. Я вірив у свої здібності та мрію, яка палала у мені. Я почав виконувати свою музику на вулиці, записувати свої пісні і завантажувати їх в Інтернет. Я шукав своїх шанувальників та можливості для виступів.

І от одного дня, коли я вже почав набувати популярності на місцевій музичній сцені, відбулося велике відеоспостереження в моєму місті. Я отримав можливість виступити на великому концерті, який мав бути транслюватися по всій країні. Це була моя найбільша можливість проявити свій талант.

Я знову звернувся до своїх батьків, повідомивши їм про цей шанс. Але замість підтримки, я отримав тільки занепокоєння та негативні коментарі. Вони стверджували, що я ризикував своєю майбутністю, що це марноспів, і що мені краще знайти «нормальну» роботу.

Та незважаючи на ці слова, я вирішив йти своєю дорогою. Я виступив на тому концерті і виконав свою музику перед тисячами людей. Хоча через цих тисяч так і не було моїх батьків.

Оцініть статтю
Джерело
Мій вибір професії не влаштовує батьків! Кажуть, що “музика” не прокормить мою сімʼю