Мій син та невістка хочуть розвестись, бо я не віддаю їм свою квартиру

В нашій родині стався к0нфлікт, через який мій син та невістка хочуть ро3лучитись. А суть ось в чому.

Ця пр0блема у нас гостро стоїть вже декілька років. Полягає вона в тому, що мій дорослий син одружився два з половиною роки назад, але в них з дружиною досі немає власного житла. В той же час в нас з чоловіком є одна трикімнатна квартира, в якій ми живемо і на яку ми декілька років після весілля збирали самі та купили її самі. Та ще одна двокімнатна квартира, яка дісталась мені в спадок від дідуся. Цю квартиру я здаю в оренду та отримую додаток до зарплати та гарантований дохід на пенсії.

Невісточка моя дуже пиляє мозок моєму сину та мені, щоб я віддала їм двокімнатну квартиру. Або продала її та гроші знову ж таки віддала їм на іпотечний внесок. Але я на таке не погоджуюсь. Вона вийшла заміж за мого сина, а не за нас з чоловіком. Вони двоє дорослих людей, які мають самі заробити собі на житло. Ми заробляли самі, а зараз в світі більше можливостей, ніж коли ми купували квартиру.

Невістка ж погрожує, що не буду я бачити внуків, якщо не зроблю так як вона вимагає, а я їй завжди відповідаю, що можна з дитиною поки в орендованій квартирі пожити, заробити на квартиру і тоді вже всією сім’єю переїхати. Я ж так якось родила, не у власну квартиру привезла але ж не померла, впоралась.

Одного разу мене вже так сильно доконали ці напружені розмови про двокімнатну квартиру, що я сказала сину перестати піднімати цю тему, бо все одно не продам квартиру і віддавати їм теж не маю намірів. Ці слова сильно образили сина та невістку, що вони навіть перестали зі мною спілкуватись, а на вулиці обходять та відвертаються.

А позавчора зателефонувала сваха та заявила, що наші діти через мене розведуться, бо я бачте їм життя не даю. А те що вони дорослі люди і самі мають з цим впоратись це нічого? На все готовеньке хочуть прийти і не докладати зусиль.

Я вважаю, що я права. А як ви думаєте?

Оцініть статтю
Джерело
Мій син та невістка хочуть розвестись, бо я не віддаю їм свою квартиру