Мій лікар — ци_нік!

Мені дуже прикро, що нещодавно натрапила на лікаря-циніка, який зверхньо поглядав на своїх пацієнтів, оцінюючи їх за спроможністю оплатити послуги, плата за які за місяць зросла вдвічі. І сума була доволі кругленька! Ця несподівана заява офтальмолога про подорожчання його послуг вдвічі вразила мене, адже моя вчительська зарплата не зросла ні на копійку.

Я відчула сум’яття і розчарування, адже моя дитина звикла до цього лікаря і я довіряла йому. Це викликало в мене почуття образи і безпорадності. Адже на сьогодні на 20-хвилинний огляд, який проводила двічі в місяць, я не могла дозволити собі викинути майже 1000 гривень. Бо за цим оглядом ідуть ще процедури і заміна окулярів, що також коштує чимало.

-Але чому раптово таке зростання цін? — запитала я з невеликим почуттям обурення. — Я вже довгий час ходжу до вас, і це стало несподіванкою для мене.

Офтальмолог відповів з певною безцеремонністю в голосі:

-Ви повинні розуміти, що вартість мого часу і послуг зростає, а я маю право встановлювати свої ціни відповідно до ринкових умов. Я надаю якісні послуги, і це має свою ціну.

Я почувалася збентеженою і зрозуміла, що тут мене не розуміють. Моя проблема зведена до плати. Розраховувала на більше розуміння й підтримку з боку лікаря.

— А моя зарплата вчительки не зросла ні на копійку! — вихопилося в мене.

— А ви досі працюєте на державній роботі? — раптом цинічно промовив мій лікар. — Я давно вже з державною роботою попрощався.

Для мене така відповідь була ударом, як кажуть, «нижче пояса». У мене було відчуття, що мені щойно наплювали в обличчя. 

Я була вражена і  розчарована несподіваною агресивністю та цинізмом офтальмолога. Цей образливий коментар щодо її державної роботи просто повалив мене з ніг. Я не захотіла опускатися до його рівня. Врешті такі люди, якими керують гроші, ніколи не зрозуміють тих, хто в них має потребу.

Я взяла свою дитину за руку і вирішила захистити себе як пацієнтку і як вчителя:

— Я змушена попрощатися з вами назавжди, — мовила з рішучістю. — Я більше не буду відвідувати ваш кабінет. Бо з циніками не варто мати справу, особливо в такій вразливій сфері, як охорона здоров’я.

У великому місті не так вже важко знайти фахового лікаря і , що важливо, людяного.  Ще цього дня ми були на огляді в досвідченого офтальмолога, що пройшов вишкіл у військовому госпіталі. А з циніками, хто б це не був, не варто мати справи! 

Оцініть статтю
Джерело
Мій лікар — ци_нік!