Мій колега гарний, накачаний чоловік, але чому він не може знайти дівчину для серйозних стосунків?

В нашій редакції працює не типовий хлопчина. Йому більше підійде роль тренера чи професійного спортсмена. Він накачаний, двометровий чоловік. Правильно харчується, бігає щовечора і знає все про калорійність страв. В офісі він сидить за маленьким столиком, в офіційному костюмі і друкує великими пальцями, по дрібній клавіатурі, текст.

Хлопець зовнішньо схожий на римського бога. Він гарно заробляє, має свою квартиру та машину. Біда в тому, що в нього взагалі не складається з дівчатами. Він не може знайти постійну дівчину. До нього липнуть дівчата, які хочуть гарно провести ніч. Хлопець не може справити враження на інших дівчат. В ньому бачать дурненького спортсмена. Ніхто навіть не знає де він працює.

Я мала йти на побачення. Вирішила допомогти колезі. Я організувала подвійне побачення. Покликала свою подругу, яка працює косметологом. Вона розумна дівчина, має дві освіти. Колега погодився познайомитися з моєю подругою.

Побачення йшло добре. Моїй подрузі сподобався хлопець. Вони мило спілкувалися весь вечір. В кінці побачення, домовилися зустрітися ще раз. Я раділа за, можливо, майбутню пару.

Три дні вони спілкувалися, а на четвертий — я слухала нотації від злої подруги. Вона не могла повірити, що хлопець, який їй сподобався, виявився боягузом.

unsplash

Вони гарно проводили час. Їм подобалися однакові фільми, музика, книги. Їхні життєві орієнтири сходилися на 90%. З ним подруга відчувала себе комфортно. Хлопець придумував нові місця для побачень. Вони вечеряли на даху та сходили в кіно. Здається, ідеальна пара!

Коли вони поверталися додому, після романтичної вечері на даху, на них напали двоє собак. Хазяїн не встиг вчасно зреагувати. Собаки вирвалися від нього і побігли в сторону парочки. Замість того, щоб врятувати свою дівчину, мій колега випхала її вперед, прямо на собак. Подрузі роздерли спідницю, руку, щиколотку та вирвали пасмо волосся. Хлопець, увесь це час, стояв в метрі від дівчини, махав ручками на відстані і пищав, наче маленька дитина.

Хазяїн віддер собак, викликав швидку та залізно пообіцяв заплатити за все лікування. Колега нічого не помітив. Він вважав, ніби в нього досі є дівчина. Подруга послала його, куди подалі. Вона прийняла допомогу від хазяїна собак, хоче, якщо слідкувати за логікою, вона повинна була злитися на нього. Чоловік відвіз подругу в лікарню, а потім — додому.

Зараз вона зустрічається з тим хазяїном скажених собак. Мій колега досі самотній. Він частенько питає в мене про мою подругу. Він, — свята наївність! — не розуміє, чому вона його відшила.

 

Оцініть статтю
Джерело
Мій колега гарний, накачаний чоловік, але чому він не може знайти дівчину для серйозних стосунків?