Мій хлопець придбав срібного браслета, але на свято я отри мала плед. Кому він віддав кошто вність?

Ми з хлопцем святкуємо День закоханих кожен рік. Перед святом прибираю квартиру — моя особиста традиція. Я протирала пил на шафі. Моя рука не діставала до її краю. Я взяла віника, обмотала навколо нього ганчірку і полізла знову витирати пил.

Віником нащупала щось масивне, але не важке. Я не ставила нічого не шафу. Може мій хлопець заховав там подарунок? Скинула віником пакунок. В звичайному пакеті лежав плед та коробочка. Я зазирнула до неї. Який гарний браслет придбав мені хлопець! Срібний, з чорними та білими камінчиками! Давно про такий мріяла. Хутенько заховала все назад і робила вигляд, ніби нічого не знаю.

В день свята, чекала хлопця. Накрила на стіл, запалила червоні свічки, вдяглася ошатно. Хлопець переклав подарунки в гарний синій пакет. Я сплеснула в долоні від подиву. В своїх думках, приміряла браслет.

В пакеті лежав плед. Більше нічого не було. Я намагалася втримати посмішку, але погано виходило. Хлопець не помічав мого поганого настрою. До кінця вечора хвилювало одне питання: кому він подарував браслет?

Відповідь отримала через три дні. Хлопець мився в душі. На його телефон прийшло повідомлення. Я прочитала таку писульку.

«Браслет чудово підходить до моєї вечірньої сукні! Завтра побачиш, коханий» — прислала якась Катерина М.

Зрозуміло, «коханий». Я йому два роки шкарпетки перу, а він якійсь Катеринці браслети дарує.

На наступний день, ввечері, хлопець пішов до «друзів». Я заздалегідь зберегла номер Катеринки собі. Зачекала годину і скинула їй наші фото. Хто знає, може та дівчина теж нічого не знає. В цій ситуації винен мій, тобто наш, хлопець.

Прийшов мій коханий через хвилин сорок. Подертий, побитий і з рваним костюмом. Катя постаралася. Хороша дівчина. Даремно на неї злилася.

З Катею подружилися. Виявилось, в нас багато спільного: музика, мрії, книги, колишній…

Оцініть статтю
Джерело
Мій хлопець придбав срібного браслета, але на свято я отри мала плед. Кому він віддав кошто вність?