Мій друг все життя відбuвAв в мене дівчат, а тепер взявся за наречену

Моя наречена знала всіх моїх родичів, але ні разу не бачила друзів. Я вирішив це виправити. Замовив столик в ресторані, всіх попередив про свої наміри та став чекати «судного дня».

Я хвилювався. В моїй компанії, я перший одружуюсь. Мої друзі не рвуться в сімейне життя. Їм подобається жити вільно і ні перед ким не відчитуватися за свої дії.

Сергій затятий бабій. Він мій найкращий друг, але є в нього один мінус. Сергій любить спокушати дівчат. Він зіпсував більшість моїх стосунків. Кожного разу, коли дівчата йшли від мене до нього, він говорив:

— Значить, не треба тобі така розпусна дівка! Я ж про тебе думаю! Взяв би ти її в дружини, а вона що? Втекла б до першого ліпшого! Вважай, я зробив тобі послугу, показавши її нутро.

Я хвилювався перед зустріччю. Не хочу думати погано про свою наречену, але гіркий досвід дає про себе знати.

Настав день зустрічі. Наречена вдягла сукню та підбори. Вона зробила гарну укладку, нафарбувалася зі смаком, підібрала найкращі парфуми. Я дивився на неї із захватом.

Сергій одразу почав жартувати. Спочатку, по-дружньому, але вистачило його ненадовго. Він кидав погляди на мою наречену. В його очах грали вогники заздрощів. Йому точно сподобалася моя дівчина.

pixabay

Друг хвалив зовнішність моєї нареченої. Він звернув увагу на її гарні ноги та волосся. Намагаючись мене принизити, розповідав смішні історії зі мною. Веселого в них було мало, а от того, що може засоромити, багато. Я мовча і спокійно їв. Не хочу перетворювати вечір на балаган. Зараз не час сваритися, хоча дуже хочеться.

Наречена поводила себе достойно. Вона мило спілкувалася зі всіма. Сергію відповідала тактовно, але стримано. Після бокалу білого-ігристого, ситуація трішки змінилася. Сергій робив моїй нареченій натяки на свої еффемерні почуття. Вона сміялася і, жартома, відповідала взаємністю. У всякому разі, я хотів вірити, що між ними лише жарти.

Сергій тільки йшов у наступ. Він норовив погладити мою дружину по руці. Постійно дивився на її декольте. Навіть не намагався приховати свій погляд.

Друзі потроху розходилися. Залишилися ми втрьох. Сергій довго не думав. Взяв мою наречену за руку та повів на вулицю. Він попросив продовжити вечір вдвох. Моя кохана посміялася і вийшла з ним. Я сидів за столиком в повній самотності. За двадцять хвилин, що їх не було, допив пів-пляшки білого. Ситуація один в один з випускного. Сергій тоді напоїв мою дівчину, танцював з нею весь вечір, а ніч вони провели в двох. Я ж випив все, що знайшов і що купив. Додому прийшов в десять ранку без ключів від квартири та паспорта. Добре, що мама була зі мною і допомогла пережити першу зраду.

Сергій робив мені багато погано. Я не знаю, чому досі дружу з ним. Здається, він і хороше робить. Хоча можливо, що я себе втішаю.

pixabay

Повернувся Сергій. Його щока була червона та подряпана. Він підійшов до столика, забрав свої речі і сказав:

Вона в тебе скажена! Під стать тобі! Ви ідеальна пара.

Сергій пішов не попрощавшись. Через хвилинку прийшла моя наречена. Вона широко посміхалася. Я нічого не розумів. Кохана міцно обійняла мене.

— Щоб я цього бабія в себе на весіллі не бачила! — Прошепіла наречена мені на вухо. — Я весь вечір слухала його дурні жарти та залицяння! Якого дідька ти мовчав? Не міг цього вискочку на місце поставити?! Добре, що в тебе є я. На вулиці гарненько пояснила куди йому йти!

Я сяяв від щастя, а моя наречена не розуміла чому. Нарешті зробив правильний вибір.

Оцініть статтю
Джерело
Мій друг все життя відбuвAв в мене дівчат, а тепер взявся за наречену