Мій чоловік жив на дві сім’ї, бо я не могла мати дітей, а та жінка — могла

Мій чоловік забув гаманця. Він взяв сто гривень, які лежали на поличці біля виходу, схопив телефон і побіг на маршрутку. Згадав про гаманця тільки перед обідом. Чоловік попрохав хутенько привезти його йому.

По дорозі, до роботи чоловіка, я зазирнула в гаманець. Там лежало приблизно вісімсот гривень готівкою і три банківські картки. Я здивувалася, адже знаю тільки про дві. Може чоловік знайшов третю? Я витягла нову карточку. На ній написано ім’я та фамілія мого чоловіка. Може він на цій карточці зберігає свою заначку? Навіщо він від мене ховає гроші? Я не вимагаю віддавати всі гроші мені, не залишаю чоловіка з порожніми кишенями.

Віддала чоловіку гаманця. Про карточку нічого не говорила. Мій чоловік прийшов після робити пізно. Він затримався на дві години. Мені сказав, ніби начальник позвав колектив випити пива. Я не повірила. Можливо, чоловік має жінку на стороні. Для неї він зберігає гроші на окремій карточці.

Я твердо вирішила зловити на гарячому невірного чоловіка. Він спокійно ходив на роботу. Я тихенько спостерігала за ним. Чоловік приходив вчасно. На «роботі» не затримувався. Я не мала доказів його зради, але не покидала надію їх знайти.

Одного разу, мій чоловік заснув з розблокованим телефоном. Я тихенько взяла гаджет та полізла перевіряти переписки чоловіка. Я шукала довго, але нічого не знайшла. Після невдачі, вирішила дізнатися, через мобільний банк, стан рахунку мого чоловіка. Пароль я знала. Всі карточки чоловіка були в одному акаунті. Я хутенько знайшла третю карточку. На ній було майже 10000 гривень! Величезні гроші! Де він їх взяв? А головне, на кого витрачає? В журналі витрат побачила куди йшли ці гроші. Чоловік витрачав багато коштів в продуктових магазинах, супермаркетах та в дитячих магазинах. Виходить, чоловік знайшов коханку з дитиною? Я не могла мати дітей. Мій чоловік ніколи не картав мене за це, але його бажання мати дітей було сильним. Напевно, саме так він вирішив свою проблему.

pixabay

Я впевнилася в зраді чоловіка, хоча доказів досі було мало. Потрібно зловити на гарячому. Я слідкувала за чоловіком. На вихідних, він мав поїхати з друзями на відпочинок. Я прослідкувала куди йшов чоловік. Він оминув багаті місця нашого міста. Купив каву в магазині і пішов далі. Чоловік постійно говорив по телефону. Я не чула, що саме, адже старалася триматися подалі.

Ми дійшли до старенької триповерхівки. Фарба з дверей злізла. Двері ледь-ледь зачинялися. Повсюду пахло гнилою їжею та затхлістю. Будинок виглядав поганенько. Склалось враження, що будівля тримається на чесному слові.

Чоловік вийшов разом з незнайомою жінкою. Вони вдвох тримали дитину за руку. Дівчинка гучно сміялася і називала мого чоловіка — «татом». Я все зрозуміла. Вирішувати стосунки при людях не хотіла. Я не скандальна особа. Приїде чоловік додому, тоді поговоримо.

Я просиділа вдома три години. Чоловіка не було, на дзвінки не відповідав. Коли він приїхав, я одразу сказала:

— Завтра подаю на розлучення.

Чоловік приріс до підлоги. Він дивився на мене великими очима і, здавалося, не розумів, що відбувається.

— Я знаю про твою коханку.

— Яку коханку?

— Якій ти продукти возиш. В якої дитина є.

Чоловік досі стояв і дивився на мене.

— Люба, це не те про що ти подумала!

pixabay

Чоловік прийшов до тями. Він побіг в нашу кімнату, а вибіг з якимось паперами в руках. Він показав якісь документи.

— Це моя колишня дружина. Бачиш? — Чоловік дав мені декілька папірців. — Ми розлучилися, коли вона була на третьому місяці вагітності. Я не знав про свою дитину. Колишня нічого не сказала. Вона хотіла ростити дитину сама, але в неї не вийшло. Мама п0mepлA. Квартиру забрав брат. Зараз вона вимушена жити в старій квартирі, разом з моєю дитиною.

Я, з полегшенням, видихнула.

Чому ж ти раніше не сказав?! Я б не накручувала себе. Наступного разу, разом завеземо все необхідне.

Чоловік гучно засміявся.

— Ти б ревнувала і заборонила б спілкуватися з ними. Я давно тебе вивчив.

— Не правда! — Я схрестила руки на грудях. Насправді, він має рацію.

З тієї пори, між нами немає ніяких секретів. Ми довіряємо один одному, а це найголовніше в сімейних стосунках.

Оцініть статтю
Джерело
Мій чоловік жив на дві сім’ї, бо я не могла мати дітей, а та жінка — могла