Мій чоловік почав дивно дивитись на мою племінницю, яка приїхала до нас погостювати

Розповім вам про ситуацію, яка зараз відбувається в моїй родині та прошу у вас поради, що мені робити.

Так ось, мені тридцять чотири, а чоловіку тридцять дев’ять, хоча ми вже давно в шлюбі, але дітей в нас так і немає, тому ми живемо в своє задоволення. Нещодавно до нас завітала племінниця моєї двоюрідної сестри. Ми з чоловіком були не проти, щоб Аліна в нас погостювала.

Вона ще в дитинстві приїжджала до нас гостювати, але тоді вона була ще зовсім крихіткою. А зараз Аліна виросла та перетворилась в справжню красуню. Так в день її приїзду ми прийшли з чоловіком на вокзал та чекали потяга, яким мала приїхати Аліна. І ось нарешті він прибув. Вийшла Аліна і для мене вона здалась дуже красивою, скромною дівчиною та з хорошою фігурою. До слова Аліні шістнадцять.

Після зустрічі Аліни ми мали поїхати додому, залишити речі, поїсти та поїхати в центр міста погуляти. Але мій чоловік вирішив різко все змінити та ми пішли одразу гуляти. Я побачила його дивний погляд. Він був не схожий на погляд, котрим ти дивишся на родича. Це мене напрягло, але я подумала, що мені здалось.

Я почала спостерігати за племінницею та чоловіком під час нашої прогулянки та помітила, що вони знайшли спільну мову, інтереси, щось активно обговорювали та навіть сперечались. Мене це дуже потішило, бо ж вважала, що добре, якщо вони знайшли спільну мову. Але їхні стосунки стали настільки дружніми, що вони почали ходити гуляти та сидіти в кафе. Без мене, щоб ви розуміли.

Після початку їхніх таких прогулянок в мене закрались підозри. І не дарма. Все таки мені не здалось, що чоловік якось не так дивиться на племінницю. В нього прямо таки вогники в очах, коли він дивиться на неї. Читається в погляді ця небезневинна зацікавленість. Тоді я почала відчувати себе лишньою, непотрібною, тою, хто заважає.

Але якось ввечері я прийшла додому та побачила чоловіка та племінницею під одною ковдрою на ліжку. Фільм вони дивились так. І вони справді дивились фільм, бо ж сиділи одягнутими, але накритими по пояс ковдрою. Я просто зробила вигляд, що нічого такого в цьому немає. Але все ж цей «палаючий» погляд чоловіка…

Я не знаю як мені правильно вчинити – попросити Аліну з’їхати, придумавши якусь причину для цього? Чи залишити все як є та не накручувати себе? Але якщо я продовжу «не помічати» всі ці дивні дії з боку чоловіка та Аліни? Якщо це приведе до розпаду сім’ї, через дурість мого чоловіка та «загравші гормони»? Так, я вважаю це ненормально, коли твій чоловік зацікавився неповнолітньою дівчиною, яка є ще й твоєю ж племінницею.

Я думаю, що все таки краще зупинити все це та попросити Аліну поїхати. Але вагаюсь. Як ви думаєте, варто прогнати Аліну, чи перестати переживати та пустити все на самотік?

Оцініть статтю
Джерело
Мій чоловік почав дивно дивитись на мою племінницю, яка приїхала до нас погостювати