Мій чоловік мріяв про струнку щасливу дружину, а не про т _oвстyнку, яка жила з ним під одним дахом.

Мені завжди здавалося, що я щаслива жінка та мати. Мені лише 27 років, а я вже встигла і освіту отримати, і заміж вийти і народити чоловікові двійнят – хлопчика і дівчинку. До того ж ми разом ведемо наш бізнес. Ми відкрили уже чотири магазини із побутовою хімією та косметикою.

Я займаюся просуванням та рекламою нашого магазину в інтернеті, а чоловік возить товар, контролює наших продавців. Виконує бухгалтерську функцію і багато іншого.

Поки наші діти ще не пішли до садочка, то я сиджу з ними вдома. Вагітність у мене була складна. Лікарі заборонили мені будь-яке фізичне навантаження. Відповідно всі дев’ять місяців я практично не рухалася, лише щоб народити здорових дітей. Так, я не змогла повернути після родів своє тіло. Про струнку фігуру я могла лише згадувати зі слізьми.

Далі я вирішила, що потрібно худнути. Так як грудьми я уже не годувала – то вирішила спробувати дієту. Через те, що дієти мені не допомагали – я поправилася ще. Потім відбувся гормональний збій і ще плюс десять кілограм. В результаті, на сьогодні моя вага близько дев’яносто двох кілограм. Про колишні шістдесят можна лише мріяти.

Мені здавалося, що чоловік приймає мене і такою товстою і продовжує любити. Та все змінив один вечір. Він прийшов додому з букетом ромашок і нашими друзями. Інколи ми влаштовуємо такі вечори із переглядом фільмів і якимись смаколиками.

Моя подруга має гарну фігуру, народження сина на неї зовсім не вплинуло. Сидимо ми разом, спілкуємося і тут мій чоловік сказав, що вже не дочекається коли я буду така ж красива і фігурна, як Оксана.

Я вдала, що не почула цього, а Оксана лише усміхнулася. Все б нічого, якби мій чоловік не сказав це ще раз, коли гості йшли від нас і чоловік подавав подрузі її пальто.

Гості пішли і ми залишилися у двох. Я одразу повідомила чоловіку, що мені його поведінка геть не сподобалася, адже це безтактовно і принизливо. Як не як я народила йому двох дітей, які далися нам дуже важко. До того ж він прекрасно бачить, що я стараюся і йому допомагати і за дітьми доглядати і пробую всякі дієти. Та ефекту від них нема.
Він намагався викрутитися із ситуації, але я поставила питання ребром. Я сказала, що якщо він ще раз щось схоже утне – то я із ним розлучуся.

Оцініть статтю
Джерело
Мій чоловік мріяв про струнку щасливу дружину, а не про т _oвстyнку, яка жила з ним під одним дахом.