Мій чоловік хотів, щоб я 24/7 куховарила, прибирала, прасувала, але йти з роботи забороняв. Але Я не робот

Ми з чоловіком жили добре, до однієї події.

Він працював на своїй роботі три роки. Умови йому не подобалися. Начальство регулярно вимагало затримуватися після роботи. За додаткові години не платили. Чоловік не міг спокійно взяти лікарняний. Начальник завжди забував про нього. Премій ніхто не давав. Колектив жахливий. Вони завжди доносили начальнику на всіх, хто запізнився на хвилинку чи пішов на хвилинку раніше.

Платили на роботі багато, але ті гроші не вартували людських нервів. Чоловік постійно ходив злим та невдоволеним. Я не витримала. Попрохала чоловіка звільнитися. Він не хотів втрачати гроші. Довго не погоджувався, але через місяць здався.

Чоловік світився від щастя, коли звільнився. Він довго без роботи не сидів. Знайшов нову. Йому подобалося все: колектив чудовий, начальник золото, за додаткові години платять. Зарплата не така висока, як на минулій роботі. Мене це не хвилювало. Головне, щоб робота подобалася.

Пішов мій коханий до друга на вечірку. Я не заперечувала. Треба з колективом дружити. Він прийшов пізно, трішки захмелівший. Я не сварилася на нього. Він рідко так робить.

Пізні повернення додому стали регулярними. Чоловік нічого не пояснював. Він став різким та злим. Ніколи не чула від нього жодних грубощів. Я не розуміла, що сталося з моїм чоловіком. Говорити він не хотів, тільки грубив.

pixabay

Я регулярно чула звинувачення в свою адресу. Чоловіку не подобалося, як я мию підлогу. Він вважав, я маю приходити після дванадцяти годинного робочого дня додому і мити руками підлогу. Швабрами справжні хазяйки не миють. Це як розуміти?

Чоловік критикував мою їжу. Йому не подобалося, як я готую і скільки. Він хотів кожен день куштувати щось нове. В мене часу немає стояти біля плити по декілька годин.

Критика росла. В якийсь день прийшов чоловік з чудовою новиною. Він подає на розлучення. Він побачив дружину друга, яка не працює і сидить вдома з двадцяти років. Та жінка миє будинок 24/7, проводить біля плити половину дня. Більше нічим, крім будинку та чоловіка, не займається.

Чомусь мій чоловік вирішив, що я маю бути такою ж. Він не хотів, щоб я кидала роботу, але вимагав об’єднати квартиру з зароблянням грошей. Я не робот. Відмовила. Чоловік пішов від мене.

Я знала про його новий шлюб. Чоловік знайшов нові жінку через три місяці. Довго її не витерпів. Виявляється, він один не може прогодувати двох людей на одну зарплатню. Жінка відмовлялася йти на роботу. Вона вміла тільки прибирати квартиру. Чоловік просив пробачення. Хотів повернутися назад. Навіщо він мені після зради? Мені самій добре.

Оцініть статтю
Джерело
Мій чоловік хотів, щоб я 24/7 куховарила, прибирала, прасувала, але йти з роботи забороняв. Але Я не робот