Мій чоловік був ігроманом. Одного вечора я привела додому хлопця, який допоміг мені його позбутися

Ми одружилися, але в наших стосунках відсутнє тепло і любов. Це серйозно ранить мене. Мій чоловік проводить весь свій вільний час за комп’ютером. Я почала натякати йому про те, що йому можна бути більш вільним, але він не звертає увагу на нашу сім’ю. Він не має навіть думки про те, щоб мати дитину. Його єдине захоплення — це комп’ютерні ігри. Я хотіла, щоб він покинув мою квартиру, але він відмовився. Він пригрівся під моїм крилом, роблячи все, що йому заманеться.

Нарешті, я вирішила сказати йому, що у мене є інший хлопець. Але Євген, мій чоловік, не зрозумів це. Він не прийняв цю інформацію серйозно. Я розуміла, що потрібно діяти радикальніше.

У мене були з Євгеном проблеми у стосунках, які з кожним днем ставали більшими. Він не проявляв інтересу та любові до мене і занедбав також себе, свій розвиток і зовнішній вигляд. Він весь час проводив за комп’ютером, і наші стосунки були віддаленими. Я почала шукати інших способів привернути його увагу. Тоді вирішила привести іншого хлопця додому.

Євгенові було зручно зі мною. Він не виконував жодних обов’язків. Наші стосунки були позбавлені любові, і він не займався сімейними справами. Це було зручно для нього, але для мене це ставало все більш болісним пережиттям.

Ми продовжували жити так — без любові та відповідальності. Це стало нашою реальністю, але в моєму серці завжди боліло. Я розуміла, що такі стосунки не можуть бути щасливими. Ми втратили навіть те, що колись мали — цікавість один до одного.

Я зрозуміла, що такі стосунки не мають майбутнього. Я втомилася від пустоти та безперспективності. Я хотіла більшого, більше любові, зв’язку та взаєморозуміння. Тому я вирішила змінити наше життя.

Я покинула Євгена та змінила своє оточення. Я почала шукати справжню любов і знайшла людину, яка мене цінує та розуміє. І одного чудового вечора привела Миколу додому. Євгена особливо це не засмутило. Він наче був готовий до такого кроку. Отож, Євген мовчки зібрав свою валізу і покинув моє помешкання. Я зітхнула з полегшенням.

Вважаю, що кожен заслуговує на щасливі та задоволені стосунки, де любов і зв’язок є важливими складовими. Людина, яка не дбає навіть про себе, не може створити гармонійних, тим паче щасливих стосунків з іншими людьми. З Миколою я щаслива. І зовсім не жалію, що попрощалася з ігроманом Євгеном.

 

Оцініть статтю
Джерело
Мій чоловік був ігроманом. Одного вечора я привела додому хлопця, який допоміг мені його позбутися