Мій батько декілька місяців д _ypuв мене і нaж _iвaвcя на моїй сім’ї!

Мій батько багато де працював. Він часто і легко змінює роботу, якщо йому щось не подобається. На своїй останній роботі він пропрацював два тижні і звільнився. Швидко знайшов нову роботу. Влаштувався продавцем в ковбасно-м’ясний магазин. Платили багато, а робота легка. Приємний бонус, знижки в двадцять п’ять відсотків на продукцію для працівників.

Батько часто пропонував принести курочку по знижці, але ми відмовлялись. В нас гроші є. Нехай батько собі з мамою купує, їм необхідніше.

Ми з дружиною у шлюбі п’ять років. У нас є донька. Їй мало виповнитися три. Святкували в батьків. Вони наготували безліч страв і кожна друга з м’яса. Відчуття, ніби батько пограбував свій магазин для коханої онучки. Нам знов почали пропонувати щось принести з батькового магазину. Я відмовлявся, а ось дружину зацікавила пропозиція.

Наступного дня, вона принесла торбу м’яса. Сказала, мій батько нам передав. Не безкоштовно, звісно ж. Моя дружина за все заплатила, але з урахуванням знижки в двадцять п’ять відсотків.

На нашому столі тепер часто з’являлись м’ясні страви. Дружина завжди вигадувала щось нове. Відчував себе багатієм.

pixabay

Друзі приходили в гості і дивувались.

– Звідки стільки м’яса? – Поцікавився друг.

В батька беремо. – Відповів я.

А потім розповів, куди саме треба йти. Про ціни нічого не казав, адже не знаю їх. До того ж, нам дають по знижці. Розповів про якість продукції і вже на наступний день мені зателефонував батько.

– Дякую, синку. Клієнтів мені привів! О це виручка буде в цьому місяці! – Радів чоловік.

Батько допомагав нам місяці три, а потім ми дізналися неприємну новину.

Черговий раз до нас зайшли друзі. Ми знов поставили на стіл м’ясні шедеври дружини. Вечір проходив гарно. Чоловіки говорили за своє, а жінки за своє. Тарілки наполовину спорожніли. Я говорив з друзями за роботу, як випадково почув розмову моєї дружини з подружкою.

– То виходить, він вам продає навіть дорожче!

Не знав суті розмови, але вирішив поцікавитися.

– Дівчата, це ви про що?

Жінки боязко глянули на мене.

– Ходімо на кухню, дещо розповім. – Сказала дружина.

Ми залишили друзів самих і відійшли поговорити.

pixabay

Подруга розповіла, що батько продає нам м’ясо набагато дорожче, чим воно взагалі коштує. Ніякою знижкою там не пахне. Різницю він кладе собі у карман. Я не повірив у ці балачки. Щоб не сваритися з дружиною, запропонував завтра піти і самим подивитися на ціни. Так ми і зробили.

Вранці зібралися та побігли до батька на роботу. Він був вихідний. Нас зустріла привітна жіночка. Одразу стала рекламувати продукцію, але нас не цікавило. Ми дивились на цінники. Подруга мала рацію. Батько нас дурив.

Шоковані вийшли з магазину. Дружина трималася за серце, а я – за голову. Рідний батько заробляв на своєму синові. В таке важко повірити, але це правда.

Прийшовши додому, одразу зателефонував батьку. Хотів говорити стримано, але швидко зірвався на крик. Сказав все, що про нього думаю. Він намагався захищатися. Придумував відмазки, але я не слухав. Як таке взагалі можна пояснити? Ми посварились і я кинув слухавку. Не хочу з ним спілкуватись після такого.

Мені подзвонила мама. Вибачалась за батька. Просила не злитися на нього. Виправдовувала його вчинок. Її теж не став слухати.

Вже пройшов місяць, як ми не говорили з моїми рідними. Вони намагаються зв’язатись з нами, але я не хочу нічого чути. Мій батько вчинив ганебно. Хто при здоровому глузду буде обманювати сім’ю свого сина і заробляти на ній гроші? Ми ж не задарма брали те м’ясо, а ніби зі знижкою. Платили за кожний шматочок, а він гроші на нас заробляв.

Якщо йому все одно на мене та мою дружину, то на внучці міг не наживатися. Як мамі в голову приходить після всієї цієї афери захищати батька та ще й виправдовувати його?

Оцініть статтю
Джерело
Мій батько декілька місяців д _ypuв мене і нaж _iвaвcя на моїй сім’ї!