Ми з чоловіком прожили в шлюбі більше двадцяти семи років і він пішов до іншої

Коли чоловік покинув мене після стількох років спільного життя, я сиділа на кухні, дивилася на рибок в своєму акваріумі і думала. Думала я довго, оговталася аж наступного дня в обідній час, як задзвонив мій мобільний. Я цілу ніц і оком не моргнула, все думала і думала. І дійшла до висновку, що у такій ситуації варто дотримуватися п’ятьох основних правил:

100pryvitan.com.

1. Сприйняття себе та любов до себе
Весь цей час у мене ніколи не було часу для себе. Я була занята то чоловіком, то дітьми. Я навіть ніколи не фарбувалася, хоча мені завжди подобалися доглянуті жінки. У мене просто ніколи не було часу для себе. Особистого часу. В будь-яких стосунках, жінка повинна бути дещо егоїсткою. Вона повинна посувати всі справи на другий план і приділяти щодня певний час собі. Сходити на манікюр, зробити гарну зачіску чи масаж у студії краси. Обрати новий одяг і багато інших речей, які б підкреслювали її красу. Завжди потрібно бути на висоті, щоб в чоловіка і думки не було глянути на іншу жінку.

blog.pokupon.ua

2. Чоловіки постійно приходять в наше життя і йдуть з нього. На них світ клином не зійшовся.
Найбільшою моєю помилкою було те, що більшість мого вільного часу я присвячувала своєму чоловіку. Я ним захоплювалася і підтримувала всі його ідеї, навіть не дуже розумні. А потрібно було знайти своє хобі, відшукати якусь справу для радості своєї душі.

zakarpatpost.net

3. У випадку, якщо чоловік йде від вас – ніколи його не просіть залишитися. Хай йде.
Потрібно жити своїм життям, не прив’язуватися до когось і не намагатися когось прив’язати до себе. Ніколи не вмовляйте чоловіка переглянути своє рішення і залишитися. Не просіть його врятувати вашу сім’ю, зрозумійте, що в таких ситуаціях вашої примарної сім’ї і ідилії вже давно нема. Відпустіть його і хай йде.

xvatit.com.

4. Пішов – шляху повернення – нема!
Ніколи не ведіться на прохання і вмовляння. Якщо чоловік вас покинув, за деякий час нагулявся і проситься назад під ваше тепле крило – ні в якому разі не ведіться на це. Якщо вирішив піти – шляху повернення назад не існує. Зарубайте собі це на носі!

znaj.ua

5. Не поринайте у нові стосунки, щоб знищити відчуття самотності.
Не варто одразу ж з головою пірнати у нові стосунки лише з єдиною метою – щоб втекти від самотності. Це вас не приведе до нічого доброго. Самотність і надалі буде з’їдати вас з середини. До нових стосунків потрібно підходити серйозно і свідомо, відчуваючи абсолютну готовність до них.

 

Оцініть статтю
Джерело
Ми з чоловіком прожили в шлюбі більше двадцяти семи років і він пішов до іншої