Ми позбавили своїх дітей права власності на наше майно — переоформили будинок на сиріт

Ми були доволі забезпеченою сім’єю. Моя дружина Ірина і я жили в великому особняку з просторими кімнатами та садом, а наші троє дітей — Максим, Олександра і Ніколь — завжди отримували все, що їм потрібно було. Ми витрачали безліч часу і зусиль на те, щоб задовольнити їхні бажання. І ми вважали, що це нормально.

Проте, з часом ми помітили, що наші діти стають все більш егоїстичними. Вони не проявляли вдячності за все, що ми для них робили. Навпаки, вони вимагали ще більше і більше. Не знаю, як саме це сталося, але наші діти сприймали нас лише як засіб для задоволення власних потреб, а не як батьків, які люблять їх і прагнуть їхнього щастя.

Ми розмовляли з Іриною про цю проблему і вирішили, що необхідно змінити наш підхід до виховання дітей. Ми були готові зробити все можливе, щоб перетворити їхнє егоїстичне мислення на свідоме і небайдуже.

Одного дня ми прийняли рішення забрати дітей до волонтерського центру, де вони могли побачити, як живуть люди, які не мають тих можливостей, які у них були. Ми привезли їх до притулку для бездомних тварин, де вони могли побачити, як біди переживають безхатьки і як вони шукають родину. Ми відвідали місцевий благодійний заклад, де допомагають малозабезпеченим сім’ям. Ми хотіли, щоб наші діти розуміли, що в житті є багато людей, які потребують допомоги, і що співчуття та небайдужість є важливими рисами хорошої людини.

Ці поїздки і враження, які наші діти отримали, мали потужний вплив на їхнє світосприйняття. Вони почали більше цінувати те, що мають, і бути більш чутливими до потреб інших. Максим почав допомагати старшим людям у сусідній будівлі, надаючи їм руку допомоги при необхідності. Олександра стала активно допомагати в шкільній громадській організації, збираючи кошти на благодійні акції. Ніколь вирішила віддати свої іграшки і одяг молодшим дітям у дитячому будинку.

Але на цьому наші випробування власних дітей не завершилися. Ми повідомили їм, що все своє майно після нашої смерті перейде у власність дитячого будинку. На днях ми оформили у нотаріуса документи. Отож, хай діти вже від сьогодні почнуть думати про своє майбутнє. Бо, як засвідчує життя, те, що легко дається, зовсім не цінується.

Оцініть статтю
Джерело
Ми позбавили своїх дітей права власності на наше майно — переоформили будинок на сиріт