Меркантильна мати-зозуля, через стільки років повернулася із вим_огами.

Все своє життя я жила з бабусею. Бабуся замінила мені абсолютно всіх на цьому світі. Вона дарувала мені свою турботу, ласку, ніжність і тепло. Це зараз я усвідомлюю, наскільки їй бувало важко періодами. А тоді я була дитиною і мене все тішило і я не звертала уваги на багато речей.

Мій батько, син бабусі помер коли мені було чотири роки. А мати залишила через рік мене на виховання бабусі і вийшла заміж за іншого чоловіка.

https://ru.freepik.com/

Рідній матері до мене зовсім не було діла. Вона не приїздила до мене ні як я пішла до школи, ні на закінчення, ні на вступ до інституту і навіть на весіллі її не було.

Бабуся старалася подарувати мені гарне дитинство з іграми і всіма потрібними для цього речами. Просила мене відміно навчатися і виховувала в мені добру людина. Найбільше бабуся любила мій серйозний погляд, адже він їй нагадував її сина.

Мабуть тому вона настільки мене обожнювала. Іноді бабусі доводилося зовсім не солодко. Вона багато в чо му відмовляла собі, лиш би мені дати все необхідне.

Ми жили з бабусею у трикімнатній квартирі в центрі міста у просторому польському будинку. Після того як бабусі не стало ця квартира дісталася мені. Там ми і живемо з моїм чоловіком.

Зовсім недавно до мене в двері подзвонила якась жінка, на вигляд біля п’ятдесяти років. Вона назвалася моєю мамою. Ця жінка з’явилася в моєму життя через двадцять з лишнім років. І посміла вимагати, щоб я обмінялася з нею квартирами, адже у неї троє дітей і чоловік. А живе вона у двокімнатній квартирі, яка їй дісталася після смерті мого батька.

Так, багато чого я не знала. Виявляється її чоловік, заради якого вона мене покинула програв цю квартиру в карти. І їм ніде було жити. Мати думала, що я настільки дурна, що прийму її, а там вона приведе і свою родину до бабусиної квартири.

Але ми з чоловіком просто її виставили за двері с казали більше ніколи не повертатися.

Хай їде жити в село до своєї матері, яка також жодного разу мною не поцікавилася!

До речі, ми з чоловіком подали до суду на мою матір і її чоловіка, з вимогою повернути або гроші або батьківську квартиру, яка за законом повинна бути моєю.

Адже у нас з чоловіком також скоро появляться діти. Наразі чекаємо на виконання судового рішення.

Оцініть статтю
Джерело
Меркантильна мати-зозуля, через стільки років повернулася із вим_огами.