Мені нa6рuдлa нaглість моєї колеги! Вирішила її провчити!

Я працюю посудомийкою в кав’ярні. Роботи мало, а зарплата хороша. Бувають дні, коли мию три чашки, ложечки і сиджу три години без роботи. Щоб не нудьгувати читаю книги, в’яжу, вишиваю, а, останнім часом, приношу ноутбук і дивлюся серіали.

Моя колега — бариста — приєднується до мене. В кінці серії, обговорюємо побачене, придумуємо свої варіанти розвитку подій. Мені подобались наші посиденьки.

Прийшла колега і попросила позичити ноутбук. Вона не встигла зробити реферат для університету. Я дозволила, а сама слухала музику в телефоні. З цього моменту, моя колега вирішила присвоїти мою власність.

Вона робить всі завдання на роботі з мого ноутбука. Вибирає фільми, які їй подобаються, сидить у соціальних мережах, слухає музику. Я не скупа, ні. Чому мене злить ця ситуація? Я одразу спитала в колеги, що вона вдома робить, якщо не встигає завдання виконувати. Нахалка відповіла:

— Навіщо вдома робити? Ти ж все одно принесеш ноутбук, — і засміялась.

Для фільмів, музики і соціальних мереж в неї є телефон. Хоче вчитися та дивитися фільми — нехай приносить свій ноутбук!

Виглядаю дурепою. Ношу туди сюди важку річ для своїх потреб, а, в результаті, нею користується чужа людина. Я кипіла від гніву. На наступний, день принесла вишивку. Колега зайшла на кухню, побачила мене і побіліла.

— Ти не взяла ноутбук? — Спитала вона.

— Ні. Сьогодні в мене день вишивання! — Язвила я.

— А як я буду завдання робити?! — Кричала колега.

— Це не мої проблеми.

Вона дістала мене! Через її наглість, вимушена поступатися своїм комфортом. Розмови з колегою не давали плодів. Не раз казала приносити свій ноутбук або робити завдання завчасно. Якщо вона глуха чи погано розуміє, діятиму радикально.

Оцініть статтю
Джерело
Мені нa6рuдлa нaглість моєї колеги! Вирішила її провчити!