Мені дуже пощастило з друзями

Я завжди відкладала народження дитини на пізніше. З раннього віку я поставила для себе пріоритети, яких мені необхідно досягнути першочергово.

Заміжжя і діти не входили в мої плани до тридцятиліття. Коли я менш-більш досягла бажаних цілей – я почала задумуватися про народження дітей.

Але ви б бачили моє здивування, коли я оцінила, які це витрати. По житті – я надто прагматична людина. Люблю все переводити у фінансовий еквівалент.

Тому я почала одразу ж підраховувати приблизну стартову суму на найнеобхідніші речі для малюка. Цифра у мене вийшла величенька, саме тому я знову відклала це питання до найдальшої шухляди.

Втім, через два роки я цілком випадково дізналася, що ми з чоловіком станемо батьками. І знаєте, якимось дивним чином я не помічала своєї вагітності цілих шість місяців!

Мої друзі на той час вже були батьками по кілька разів. В когось було троє-четверо дітей навіть. І всі вони надзвичайно зраділи шокуючій для мене новині.

Мені одразу ж посипалися подарунки з усіх сторін. Друзі мені віддавали цілі пакунки з малесеньким дитячим одягом для новонароджених, різні іграшки, навіть ліжечко, каляску, ванночки і колиски.

Ще до свого народження моя дитина вже все мала. І ми майже нічого такого нового не купували. Єдині наші витрати були на памперси, інші засоби гігієни і харчування.

Це дуже класно, коли тобі не потрібно нічого купувати для дитини. Особисто нам з чоловіком сподобалася ідея з тим, що дитячі речі варто передавати з рук в руки. Адже діти ростуть надто швидко, щоб купувати це все.

А якби у нас не було б таких друзів, це ж яка захмарна сума нам би пішла. Правду кажуть, що діти – це дуже дороге задоволення. На другу дитину ми б точно не насмілилися.

А зараз, знаючи, що маємо таку підтримку – хочемо з чоловіком народити ще двох діток. Та й , по правді кажучи, ми жалкуємо, що не народили хоч одну дитину в молодому віці.

Якось після тридцяти років дуже важко встигати все робити з малюком на руках. Тому не втрачайте можливості.

Я впевнена, що появі саме вашої дитини – зрадіє чимало людей, які будуть вам всіляко допомагати.

 

Оцініть статтю
Джерело
Мені дуже пощастило з друзями