Мені дуже не сподобалось те, як лікар у державній лікарні спілкувалась зі мною та і взагалі було таке ставлення до мене, ніби я їй щось повинна.Через декілька днів прийшла до приватної поліклініки і побачила свого лікаря, дивлюсь, а це та ж сама жінка. Була дуже ввічлива, чуйна та уважно слухала мої скарги і ретельно провела огляд.

 Всі ви мабуть бачили пости у соціальних мережах де люди скаржаться на державні лікарні. Де молоді мами розповідають свої історії пов’язані з такими лікарнями, і говорять, що вони туди не повертаються, а лікують дітей у приватних закладах. А ви знаєте чому так? Якщо ви думаєте, що це через те, що у державних лікарнях працюють погані спеціалісти, то ви помиляєтесь. Я і сама переконалась у цьому не так давно. Я думаю, що лікарі просто не бачать сенсу за такі копійки працювати нормально, та й ми теж дозволяємо їм так з нами спілкуватись та поводити себе. Після поганого прийому ми повинні б піти зі скаргою до головного лікаря або взагалі написати скаргу до МОЗ. Але замість цього, ми просто йдемо до приватної поліклініки з надією на те, що там нас справді вилікують.

   Нещодавно у мене з’явились скарги на самопочуття і я пішла до лікарні. Мені дуже не сподобалось те, як лікар спілкувалась зі мною та і взагалі було таке ставлення до мене, ніби я їй щось повинна. Мої скарги на самопочуття ігнорували, мені навіть здалось, що вона мене навіть не слухає. Я пішла звідти і в той же день зателефонувала до приватної лікарні, щоб записатись на прийом. Через декілька днів прийшла до свого лікаря, дивлюсь, а це виявилась та ж сама жінка. Я так зрозуміла, що вона не впізнала мене. Але мене дуже здивувало те, що поводила вона себе взагалі не так як кілька днів тому. Була дуже ввічлива, чуйна та уважно слухала мої скарги і ретельно провела огляд. Коли я вже вийшла з кабінету, то була просто шокована, де ж її совість? Вона ж лікар…

   Але зараз всі розуміють, що клятви Гіппократа вже ніхто не дотримується. Медицина — найприбутковіший бізнес зараз. Коли ти приходиш до приватної клініки і платиш гроші, звісно ж ти побачиш чудовий сервіс, а що найголовніше, це те, що тебе справді лікують, намагаються підібрати тобі індивідуальне лікування і вислуховують твої скарги. А ось у безкоштовних лікарнях зараз, як би лікар не хотів, він просто не встигне вислухати тебе и провести ретельний огляд. Бо за новими правилами МОЗ, прийом повинен тривати не більше 7 хвилин. Ви взагалі розумієте, що за 7 хвилин можливо встигнути? Це ж просто цирк, а не лікування. А навіть якщо ти встиг все розповісти, лікар тобі назначить найуніверсальніший курс, навіть не вникнувши в проблему. Тому що їм міністерство дає план з найпримітивнішими схемами лікування та кількістю деяких препаратів, які потрібно виписати, уявляєте? Вам випишуть казна що, не думаючи про те, як же відреагує ваш організм і як це відзначиться на вашому здоров’ї. 

   Я все ще не можу зрозуміти, чому я повинна вимагати гідного лікування та ставлення з боку лікарів. Та і як я можу вимагати того, у чому мало чого розумію. Я приходжу до лікарні, щоб мене лікували, а не для того щоб вчити їх як потрібно працювати. Я там не для того, щоб бігати по кабінетах і писати на всіх скарги. Я туди приходжу не для того щоб нервувати. Вони повинні виписувати направлення на аналізи, УЗД і обстеження , а чомусь у безкоштовних поліклініках ми можемо тільки криками і скаргами вибивати собі нормальне лікування. А якщо ти з маленькою дитиною на руках, яку потрібно вилікувати? Педіатри такіж, а іноді ще й гірше. 

   А як ви лікуєте себе і своїх дітей? Безкоштовно або якісно?  

Оцініть статтю
Джерело
Мені дуже не сподобалось те, як лікар у державній лікарні спілкувалась зі мною та і взагалі було таке ставлення до мене, ніби я їй щось повинна.Через декілька днів прийшла до приватної поліклініки і побачила свого лікаря, дивлюсь, а це та ж сама жінка. Була дуже ввічлива, чуйна та уважно слухала мої скарги і ретельно провела огляд.