Мені 70-ть і я катаюся на лижах і велосипеді. А внук не може піднятися сходами на четвертий поверх. Що мені з ним робити?

Зараз, коли мені виповнилося сімдесят, я відчуваю себе ще бадьоріше, ніж коли мені було двадцять. Моє життя завжди було повним руху і активності, і навіть з віком я не змінюю своїх звичок.

Одним з моїх улюблених видів активності є лижі. Якщо є достатньо снігу, то кожної зими я вирушаю на гірські курорти, щоб насолодитися катанням. Моя сім’я здивована, як можу так активно триматися на лижах у свої роки, але я завжди говорю, що секрет у тренуваннях і відмові від сидячого способу життя.

Кожного дня, без винятку, я вигулюю свого вірного песика. Дві прогулянки на свіжому повітрі допомагають мені залишатися здоровою та в тонусі. Моя собака також додає мені радості та позитивних емоцій.

Ще одне заняття, яке я полюбляю — це катання на велосипеді. Варто тільки, щоб був спекотний літній день, і я вирушаю на прогулянку. Це дає мені можливість насолоджуватися природою і фізичною активністю одночасно.

Однак, не можу не помітити, як сильно змінилися звички молодого покоління, зокрема мого внука, Артура. Він виріс в епоху технологій, гаджетів і безмежного інтернету. Скільки годин він не проводить за комп’ютером чи смартфоном — мені не зрозуміло. Він ледь піднімається по сходах, віддаючи перевагу ліфту, і не цікавиться активними видами спорту.

Після походу до лікаря в Артура виявили третій ступінь сколіозу. Опісля діагностували короткозорість. Яким буде наступний діагноз, якщо внук сидітиме цілими дням за комп’ютером?

Останнім часом я все частіше задумуюся над тим, що сидячий спосіб життя може негативно позначиться на здоров’ї молодого покоління. Вони проводять багато часу в статичних позах, не займаючись фізичною активністю, і це може вплинути на їх здоров’я та добробут у майбутньому.

Мені б хотілося побачити Артура більш активним і спритним, щоб він займався спортом та активними видами відпочинку. Я намагаюсь впливати на нього своїм прикладом, розповідати про переваги здорового способу життя, але, здається, технології взяли верх над нашими старими звичками.

І все ж, надія на молоде покоління завжди існує. Можливо, коли-небудь Артур зрозуміє, що здорове тіло — це головна запорука гармонійного життя, і він знайде свій власний шлях до активного та здорового способу життя.

Так чи інакше, я залишаюсь вірною своїм звичкам і не збираюсь зупинятися. Життя прекрасне, і я хочу насолоджуватися кожним його моментом, зберігаючи радість, енергію та активність, незалежно від віку. А якщо хтось ставиться до цього скептично, я готова показати, що сімдесят — це тільки цифра, а душа може залишатися молодою та бадьорою незалежно від усього.

Оцініть статтю
Джерело
Мені 70-ть і я катаюся на лижах і велосипеді. А внук не може піднятися сходами на четвертий поверх. Що мені з ним робити?