Мені 54. Чоловік наполягає робити аборт. Що порадите?

Коли мені було 54 роки, я ні в яких межах не очікувала, що така несподівана подія стане частиною мого життя. Я, здається, вже мала все: розглядала свій успішний кар’єрний шлях, виростила дітей, діти вже мали свої родини, і внуки принесли багато радості. Я подумала, що тепер можу насолоджуватися заслуженим відпочинком і робити те, що мені подобається.

Проте, життя мало свої плани, і я стала намагатися зрозуміти, як це сталося. Вагітність була сюрпризом, але одночасно викликала великий страх і сором. З одного боку, я була рада можливості стати мамою знову, але з іншого боку, переживала, що це незвичайно в такому віці. Я питала себе: «Як я буду мати справу з цим? Чи зможу я віддати дитині всю свою любов і піклування?»

Вперше у житті я стояла перед таким важливим вибором. І хоча сумніви й невпевненість тисли на мене, я зрозуміла, що це шанс дарувати життя і дарувати любов, і я не могла зробити інший вибір. Ця думка стала моїм опором і мотивацією рухатися вперед.

Важко було взяти це рішення, але я вирішила пройти через всі перешкоди, які стояли на моєму шляху. Прийняти вагітність в такому віці — це була велика відповідальність, і я була готова взяти її на себе. Залишалося знайти сили і підтримку, аби подолати всі труднощі, які чекали на мене.

І хоча деякі люди збентежилися і почали давати свої поради та критикувати мене, я зосередилася на своєму внутрішньому голосі. Я почала дбати про своє здоров’я і звернулася до лікарів, які допомогли мені розібратися з усіма аспектами вагітності в такому віці.

Також, я знайшла підтримку у своїй сім’ї. Діти і внуки підтримали моє рішення і зобов’язались допомагати в усьому, що буде потрібно. Їхня любов і підтримка дала мені впевненість, що все буде добре, і я зможу подолати всі труднощі. Лишень чоловік наполягає робити аборт. Він хвилюється за мене і за наше спільне майбутнє. Моя відповідь для нього була такою:

-Помру, але аборту робити не буду!

Таким чином, я вирішила пройти через цю важку, але чудову пригоду материнства вдруге. І хоча попереду мене чекають випробування, я впевнена, що у мене є все, що потрібно, щоб стати чудовою матір’ю, незалежно від віку.

 А Ви як вважаєте: треба робити аборт? Чи, може, прийняти виклик долі?

Оцініть статтю
Джерело
Мені 54. Чоловік наполягає робити аборт. Що порадите?