Мене прийняли за батька моєї дружини, а ми з нею одного віку

Мені 45 років, дружині – 40. Я незациклювався на своїй зовнішності чи вікові, але останнім часом почав про це думати.

Якось ми прийшли в ювелірний магазин, обирати дружині срібний годинник. Довгенько приміряли. Нарешті дружина обрала. На касі мила дівчина подякувала нам за покупку і додала:

– У вас щедрий і добрий батько! Вам пощастило!

Вона не хамила. Дівчина дійсно прийняла мене за батька моєї дружини, а ми майже однолітки! Я, від подиву, не зміг сказати ні слова. Дружина ж посміялась і вивела мене попід руку з магазину.

Вдома я довго роздивлявся своє обличчя в дзеркалі. Я багато років пропрацював на важких фізичних роботах. Обличчя дійсно не людини сорока п’яти років. Втомлене, зі зморшками, до того ж, маю декілька лишніх кілограмів.

Моя ж дружина виглядає бездоганно. Вона має підтягнуте тіло, бездоганно чисте обличчя, білі зуби і завжди чудово одягається. Вона слідкує за своїм раціоном і кожен ранок виходить на пробіжку.

Я подумав і вирішив виправляти положення. Рано мені ще старіти, хоть й зовні. Хочу, щоб мої діти хвалили мене. Вони без цього пишаються батьком-трудягою, але якщо буду виглядати добре, то будуть ще більше.

pixabay

Взявся за раціон, почав бігати разом з дружиною. Вона спочатку здивувалася. Каже, для коханки стараєшся? Розумію, вона жартує.

Вже декілька місяців займаюсь спортом. Скинув п’ятнадцять лишніх кілограмів. Син, коли побачив, пожав руку. Говорить, я помолодів на декілька років. Він надихнувся моїм прикладом. Кинув курити та пішов в спортзал. Тепер дзвонить і дякує.

– Батьку, якщо ти в такому віці почав за собою стежити, то мені тим паче треба. Я ж ще молодий, а здоров’я треба берегти змолоду. – Тараторив син.

Радий бути прикладом для своєї дитини. Дружина також задоволена. Я завжди був для неї прикладом справжнього чоловіка, а тепер вона мене ще більше шанує.

– Роки йдуть, а ти не припиняєш мене дивувати. – Сміється дружина.

Як добре, що колись я набрався сміливості змінити звички.

Оцініть статтю
Джерело
Мене прийняли за батька моєї дружини, а ми з нею одного віку