Мене ледь не знудило — вона була як дешева цукерка в дорогій обгортці та ще й з брудними словами. Не люблю таких

Він повернувся додому після тривалого відрядження і вирішив провести свою відпустку в спокої і затишку. Але коли він зустрів її, дівчину з чарівним виглядом, він не міг відмовитися від можливості познайомитися з нею. Зовні вона була просто чудовою — з шикарною фігурою і чарівними очима, але з кожною миттю розмови її привабливість наче вивітрювалася.

Так, Роман запросив Олесю в ресторан, що містився біля мальовничого озера. Повечеряємо, можна буде прогулятися берегом, поспілкуватися, — міркував Роман. Однак склалося все по-іншому.

Дівчина прийшла на побачення в дещо крикливому платті. Однак Роман пропустив це повз власну увагу. Тепер так по-різному всі одягаються і одяг, зрештою. нічого ще не значить, — заспокоїв сам себе хлопець.

Початковий ентузіазм швидко змінився на розчарування, коли вони почали спілкуватися. Дівчина виявилася повністю нецікавою для нього. Вона майже не мала своїх інтересів або хобі, її розмови були поверхневими і нудними. Він змушував себе витримувати цю розмову протягом півгодини, але його бажання втекти з кожною хвилиною зростало.

Олеся була як дешева цукерка в дорогій обгортці. Обгортка приваблювала, а коли хлопець її розгорнув, то зрозумів, крім цієї обгортки нічого вартісного немає. Він був дуже розчарований. Життя дівчини крутилося навколо манікюрів, накладних вій і моди. Все — її зацікавлення закінчувалися. Вона навіть у кухні не розбиралася. Казала, що страв як таких не їсть, бо втратить талію. Замовила для себе легенький салатик.

Після кількох хвилин спілкування у мене зародився порив встати і піти. Ця дівчина мене просто дратувала. Я не міг слухати манери її розмови. Майже в кожне речення вона вставляла брудне слово. Мене ледь не знудило. Виручила мене матір, яка несподівано зателефонувала і нагадала, що треба купити корм для котика.

Я скористався моментом і повідомив Олесі, що мене викликають терміново на роботу, і я вже йду. Звісно, обманювати негарно, але я не знав, як розпрощатися з своєю «дешевою цукеркою в дорогій обгортці». Оплатив рахунок і пішов, не оглядаючись. Коли переступив поріг закладу, відчув полегшення, наче виплюнув з рота неприємну їжу.

Так, я був дуже розчарований тим побаченням. І водночас це був мій невеликий досвід, що за дорогою етикеткою може нічого не бути, лишень пустота, яка поглинає енергію. Люди навчилися створювати ілюзії. Тепер він буде уважнішим перш ніж знайомитися.

 

Оцініть статтю
Джерело
Мене ледь не знудило — вона була як дешева цукерка в дорогій обгортці та ще й з брудними словами. Не люблю таких