Матір під час виписки з пологового отримала чyжy дитину!

Коли Ірина взяла на руки дитину вже готову до виписки, але відчуття у неї було якесь нex0poшe. Вона почала роздивлятись новонародженого та її відразу охопив cmpax. В її погляді була розгубленість вона розуміла, що це не її немовлятко. Вона швидко поклала дитину на стіл для переодягання та почала роздягати дитятко та знімати памперси. У конвертику була  дівчинка! Ірина відразу здійняла kpиk на що прибігли всі медсестри які знаходились поряд. Жінка відразу почала казати, що це не її дитина!

— У мене хлопчик, а це дівчинка! Поверніть мені мого сина! Якщо він зараз не опиниться біля мене — я вам обіцяю, що від вас не залишиться й мокрого місця! Про роботу у лікарні ви тепер можете забути! — злісно сказала Ірина.

https://tsn.ua

Медсестри почали швидко розбігатись, а головна яка принесла немовля Ірі, швиденько перепросила та побігла кудись. За декілька хвилин медсестра з’явилась з маленьким конвертиком на руках.

— Ірино Олександрівно, я дуже перепрошую, але вашого синочка ми сплутали з дівчинкою вашої сусідки по палаті. Перепрошу за помилку.

Я подумала, що всяке буває, але зліcmь мене не покидала, адже на моєму місць будь-хто може опинитися і такі вчинки можуть зламати чиюсь долю.

— Але ж її зранку виписали. Так чому її дитина тут? — запитала я відразу у медсестри.

Сестра похилила голову та сказала, що від дівчинки відмовились. Готували до виписки, але в останню мить матір написала відмову.

Я була розгублена. Не могла слова сказати, а медсестра за той час забрала дівчинку.

Коли я вже була вдома на одинці з чоловіком, то все йому розповіла. Він почав мене заспокоювати та витирати сльози й ми прийняли рішення удочерити дівчинку. Якщо мені її дали в руки — значить це був знак. Ми справимось з двома дітками.

https://migliori.shop

За місяць часу всі документи були оформлені й Анічка була нашою донечкою! У Олежика з’явилась сестричка, а ми стали батьками двійнят!

Оцініть статтю
Джерело
Матір під час виписки з пологового отримала чyжy дитину!