Чому мама мене так нe любить?

На перший погляд здається, що всі батьки люблять свої дітей і діти їх також, але не завжди все так…
Одна жінка з селища розповіла таку історію: її син одружився на дівчині з адміністративного центру області, спочатку все було добре і незабаром у них з’явився маленький син, всі були дуже раді народженню хлопчика.

Проте через рік мати їх покинула… Вона вирішила з квартири переїхати в гуртожиток. Маленький хлопчик залишився на батька і бабусю. А через деякий час, батьки взагалі розлучилися і тато мусив їздити у різні відрядження, тому малий в основному був з бабусею і розмовляв з батьком по телефоні.

Хлопчик з дитинства мусив подорослішати, бо в бабусі зранку робота і все, що вона встигала це приготувати йому сніданок. А далі він залишався сам, чистив собі взуття, доглядав за одягом, щоб не був брудний чи зіжмаканий. Завжди виглядав акуратно перед дорогою до школи, яка була в другу зміну.
Коли хлопчик йшов до школи, то на нього накинулися собаки. Відтоді він боїться ходити сам, тому бабуся відпрошується з роботи і водить його. Дитина завжди по дорозі бере бабусю за руку через страх і через те, що йому потрібна підтримка та рука дорослого поряд…

Часто хлопчина запитує, чому мама не відводить його в школу, чому він ніколи з нею не бачиться і ще багато таких чому виникає в дитини. Він би хотів їй розповісти, як вчиться, які в нього є друзі і просто поговорити з нею. Бабуся кожного разу не знає, як донести хлопчику сумну новину і тому тільки витирає сльозинку, і каже, що скоро він поговорить з мамою та все буде добре.
Хлопчик стриманим поглядом і з надією в серці заглядає в очі бабусі.
Незабаром тато приїхав з відрядження. Чоловік обійняв маленького сина і сказав, як скучив за ним. Хлопчик також скучив за батьком, але ще більше він скучив за матір’ю, тому попрохав тата, щоб вони з нею зустрілись.
Батько спочатку мовляв, що підуть після Нового року, защедрують, але дитина не хотіла чекати так довго. І бабуся наполягала, щоб хлопчина зустрівся з мамою, вона хотіла, щоб він відчув материнську любов і знав, що в нього чудова мама. Зрештою, вони таки пішли.

Спочатку зайшли в магазин, щоб обрати подарунок неньці, а бабуся перед образами молилася, щоб розтанув лід у душі жінки, яка покинула власного сина.
Через тридцять хвилин батько і син повернулися додому. Дитина втирала сльози, що невблаганно капали з очей, в нього було лише одне питання:

Чому мама мене так не любить?
Жінка жорстоко повелася з сином. Коли вони прийшли, вона навіть не пустила їх на поріг… А коли хлопчик хотів її обійняти і поцілувати — зачинила перед носом двері.
Хлопчик тепер на все життя запам’ятає, який біль йому завдала найближча людина. А мати, може й згадає про сина в старості, але хто знає чи не буде пізно?
Правда, завжди потрібно надіятись на краще. Може таки лід в її серці розтає і зустрінеться з сином?

Оцініть статтю
Джерело
Чому мама мене так нe любить?