Мама розвела руками: «Дитину врятує лишень диво!». І диво сталося!

У мене народилася хвора сестричка. Із самого початку було видно, що їй не легко. Мама, звичайно, дуже переживала і присвячувала їй багато часу та уваги. Вона водила її до різних лікарів, досліджувала кожен можливий шлях лікування. Але з кожним пройденим медичним обстеженням і кожною зустріччю зі спеціалістами, стан сестрички не покращувався. Іноді мама була безсилою від діагнозів і лікарських рекомендацій.

Врешті-решт, коли мама втомилася бігати з лікарні в лікарню, вона розвела руками і сказала: «Дитину врятує лишень диво!» Ці слова вразили мене  глибоко. І хоча я був малим, я зрозумів, що потрібно знайти це диво.

Так почався мій пошук. Я розпочав досліджувати різні казки, легенди і оповідання, надіючись знайти в них відповідь. Я шукав на кожній сторінці, у кожній розповіді, в кожному куточку, де я бував це диво. Я вчитувався в магію і казки, мріючи про чарівне зілля, яке здатне зцілити хворобу. Я переглядав фільми та читав книги про надзвичайні відкриття і несподівані дива, сподіваючись, що хоча б одне з них допоможе моїй сестричці.

З кожним новим днем мої надії та пошуки зростали. Я почав відвідувати місця, де міг би зустріти це диво – це ліси і парки. Я спостерігав за природою, шукаючи ознак надприродних сил. Іноді я навіть випрошував допомогу від зірок і планет, надіючись, що вони почують мої молитви та бажання.

Проходили місяці, але я не здавався. Я продовжував шукати диво, яке здатне врятувати мою сестричку. Багато разів я стикалася з розчаруваннями та відчаєм, але я ніколи не зупинявся. Моя воля і впертість росли разом зі мною.

І от, в один чудовий день, коли я вже був готовий здатися, диво сталося. Неочікувано і непомітно, але диво прийшло у наше життя. Здоров’я моєї сестрички почало покращуватися. Її стан став стабільним, а потім і зовсім поліпшився. Ми були в захваті і не могли повірити, що нарешті знайшли те диво, яке шукали.

Моя мама була переповнена радістю та вдячністю. Але згодом, коли я підріс, то зрозумів, що наше справжнє диво було в нашій сім’ї, в нашій любові та волі боротися. Цей досвід навчив мене, що іноді диво може бути не поза межами, а всередині нас.

З того часу я  пам’ятаю, що диво буває не лише в казках. Воно може з’явитися в найнесподіваніший момент. Тому  ніколи не треба впадати у відчай. Врешті я готовий шукати і створювати диво для тих, кого я люблю.

Оцініть статтю
Джерело
Мама розвела руками: «Дитину врятує лишень диво!». І диво сталося!