Мама попросила віддати нашу машину моєму зведеному брату, якому вже майже тридцять років

Моя мати рідко приїжджає до нас в гості. Але цих вихідних вона все таки завітала на чай. Я була безмежно рада приходу неньки. Ми мило сиділи та пили чай говорячи при цьому про все на світі.

І я розумію, що начебто все добре, але мама якась була не така. Ніби її щось тривожило. Ніби вона хотіла щось сказати, але ніяк не могла наважитись. Тому я сама запитала, чи все добре. Тоді мама почала розповідати:

-Ну, розумієш доню… — не могла почати мама.

-Мамусь, не тягни, розказуй все як є.

-Софійко, може ви віддасте свою стару дев’ятку твоєму брату? Ви ж її майже не використовуєте, лише Олег на рибалку на ній їздить.

-Вибач, але чому це я маю віддавати дев’ятку Арсену? Це ж не якась там дрібничка, а цілий автомобіль!

-Ну а навіщо вона вам? У тебе опель, в Олега БМВ. Для чого вам та стара дев’ятка? Для риболовлі Олегу сповна підійде його БМВ. А Арсенчик на роботу майже півтори години їздить автобусом, а машиною виходитиме лише десять-п’ятнадцять хвилин. Ну він ж твій брат рідний як ніяк.

-Почекай, не правда. Арсен – син мого вітчима, ми з ним не рідні взагалі ніяк. А якщо йому потрібна машина – нехай заробить, якщо не виходить заробити, то нехай бере в кредит. Я то йому чому маю дарувати машину? Нехай йому його татко і купить машину.

-Ну Сонь, ну ти ж знаєш, що твоєму вітчиму часто буває навіть на пачку сигарет не вистачає грошей. А тут машину цілу придбати. Тому надія лише на вас!

-Слухай, мамо, ти ради цього свого Юри пішла від батька. А тебе ніхто не просив виходити за нього заміж. Так що давайте якось самі вирішуйте це питання. Та й взагалі, Арсену вже майже тридцять років, вже давно дорослий мужик. Ви його няньчити та носитись як з маленькою дитиною. Ти ще скажи, що він у вас гроші досі бере.

-Донечко, ти все таки подумай. Якби ви не мали грошей, я б не приходила та не просила, а тут у вас можливість є допомогти. Рідня ж як-ні-як…

Після багатьох відмов мама засмучена пішла додому. А я розповіла чоловіку, коли він прийшов з роботи. Олег сприйняв цю новину негативно. Як і я в принципі.

-Сонь, ти ж розумієш, що нам ця дев’ятка справді потрібна. Якщо буду їздити на своєму автомобілі – просто нищу його, а дев’ятка для рибалка саме то.

-Я ж розумію це все, і так само відповіла мамі. Переживаю просто, як будуть вони тепер ставитись до нас. Може Арсен взагалі від нас відмовиться.

-Знаєш, кохана, давай по-чесному – втрата великою не буде.

Так ми зійшлись без спорів, що дев’ятку ми не будемо нікому віддавати, тим більше Арсену.

Оцініть статтю
Джерело
Мама попросила віддати нашу машину моєму зведеному брату, якому вже майже тридцять років