Мама покинула батька, покинула мене маленьку і вирішила повернутися з двома синами і чоловіком італійцем, повихвалятися своїм достатком.

Мої батьки розлучилися коли мені ледь виповнилося 5 років. Моя мама поїхала до Італії, щоб заробити гроші нам на життя та на моє навчання, одяг інші потрібні речі коли я пішла до садочка. Тоді мені було три роки. Все було ніби добре, мама часто телефонувала, передавала гроші і продукти, багато різної смакоти.

Та от одного разу мама приїхала додому. Моєму щастю не було меж, адже я дуже за нею скучила. Приводу для радості було мало. Мама сказала, що подає на розлучення з татом, бо зустріла хорошого чоловіка у Неаполі – корінного італійця, який покликав її заміж. Тому вона приїхала не надовго, від сили на місяць, щоб оформити всі документи і повертається назад.

Я запитала її, а як же я.
Мама сказала, що Джовані не має своїх дітей і не дуже їх любить, тому я залишуся в Україні з батьком. А з часом, як я підросту – зможу приїхати до не вгості та здобувати вищу освіту там.

Батьки розлучилися, мама поїхала до свого італійця. Майже до нас не телефонувала. Раз на три місяці передавала незначну передачу з харчами, одягом і трохи грошей. Пізніше і зовсім нічого не передавала. Лише на день народження присилала в інтернеті відкритку і передавала 100 євро.

І я не телефонувала їй. Вона сама від мене відмовилася, то чого буду дарма про себе нагадувати…
Я росла здоровою і щасливою дитиною. Батько багато працював, а вихідні проводив зі мною то на природі, то в ігри, то в сніжки. Пізніше у мого тата з’явилася дружина. Тітка Ніна замінила мені матір. Своїх дітей у неї бути не могло, тому для неї рідною стала я.
Якщо чесно, я сумніваюся, що моя рідна мама змогла б мені подарувати те тепло, яке надходило щодня від тітки Ніни.

Я виросла, вивчилася і планую вийти заміж за коханого чоловіка. Не знаю від кого про це довідалася моя мама, а можливо це просто так співпало, та вона мені зателефонувала минулого місяця. Вперше за двадцять років!

Мама повідомила, що у мене є два брати, і що Джованні дуже щасливий бути їхнім батьком. Мені було всеодно. Могла б запитати як у мене справи, правда ж? А пізніше запитала чи я запрошу її на своє весілля і точну дату, мовляв вона з своїми хлопцями хоче прилетіти і оплатити все, щоб моє свято було як у людей.

Я відповіла, що мені від неї нічого не потрібно і я не хочу більше її ніколи ні бачити, ні чути.

Оцініть статтю
Джерело
Мама покинула батька, покинула мене маленьку і вирішила повернутися з двома синами і чоловіком італійцем, повихвалятися своїм достатком.