Мама не допомагає нам матеріально, не сидить з внуками. Ми рідко щось в неї просимо. Вперше за багато років попросили виручити, а вона впирається!

Мій батько давно п0mep. Мама живе сама в двокімнатній квартирі. Вона на пенсії. Завдяки отриманим пільгам, за квартиру не платить. Саме тому, що мама має високу пенсію та не платить за житло, ми мало їй допомагаємо. Вона сама чудово справляється.

Ми з чоловіком ніяк не можемо стати на ноги. Маємо двох дітей. Знімаємо двокімнатну квартиру на окраїні міста. До роботи їхати годину. Дітям до школи далеко. Доводиться кожен день вставати в 5, щоб все встигнути.

Втомилися так жити. Переїхати ближче до центру не можемо. За аренду квартири просять надзвичайно багато. Ми не зможемо прожити на наші зарплати.

Ми захотіли переїхати в квартиру мами. Вона живе сама в безкоштовній квартирі. Думаю, своїй доньці допоможе.

— Мама, хочемо з тобою поговорити. — Сказала я, коли ми приїхали в гості.

— Що сталося, моє золотко?

— Ти ж за квартиру нічого не платиш? — Я почала здалеку. — Живеш сама в двокімнатній квартирі.

— Сама знаю. До чого ти хилиш? — Мама насупилась.

— Мамо, ти ж знаєш, як ми живемо! Ми втомилися, хочемо покращити свої будні, але в нас не виходить. Твоя квартира зручно розташована. Близько знаходиться біля наших робіт, до школи.

Ти хочеш, щоб я вам квартиру віддала? — Мама пильно дивилася мені в очі.

pixabay

— Якщо тобі не важко… — Мій ентузіазм одразу стих. — Ти зможеш більше часу з внуками проводити. Нам допоможеш і свої сірі будні розфарбуєш. — Мама не зводили з мене очей. — Тобі в господарстві легше буде. Я буду все по квартирі робити. Максим всю чоловічу роботу зробить. Що ти на це скажеш?

Мама зробила ковток кави. Її обличчя не виказувало хоч якихось емоцій.

— Доню, я не в тому віці, щоб жити в галасі. Я люблю своїх внуків, але вони квартиру перевернуть.

Моя очі розширилися ввід подиву.

— Мамо, та що ти таке говориш?! Вони спокійні діти!

— До того ж, — мама зробила вигляд, ніби не почула мене, — я звикла жити сама. Хочу спокою хоча б в старості. Ви дорослі люди і повинні самі вирішувати свої проблеми.

Я дивилася на стіл і не могла повірити в те, що чула. Їй взагалі нас не шкода?! Вона живе в безкоштовній квартирі, на велику пенсію і горя не знає! Мама не допомагає нам матеріально, не сидить з внуками. Ми рідко щось в неї просимо. Вперше за багато років попросили виручити, а вона впирається! Зажерлася, не інакше!

— Ти нам взагалі не допоможеш?! — В мене здавали нерви.

— У вас є дах над головою, ви не голодуєте, кредитів не маєте, раз в рік їздите на відпочинок, в чому проблема? — Мама говорила твердо. Вона точно не змінить свою думку.

pixabay

— Не думала, що ти така черства! Тільки про себе думаєш! — Я схопила сумку і побігла до виходу.

Взагалі совість втратила на своїй пенсії! З жиру бісишся! — Крикнула я, виходячи за поріг.

Мама нічого не відповіла. В гніві, гучно стукнула дверима.

Не спілкуюся з мамою другий тиждень. Вона жахлива мама. Тільки про себе думає! Хороша мама давно віддала б дитині квартиру! Я маю рацію?

Оцініть статтю
Джерело
Мама не допомагає нам матеріально, не сидить з внуками. Ми рідко щось в неї просимо. Вперше за багато років попросили виручити, а вона впирається!