Мама нар0дила мене у п’ятHадцять, а тепер я можу розповісти її історію.

У моїх батьків стосунки почались дуже рано, моїй мамі було тільки п’ятHaдцять, а батьку на той момент виповнилось вісімнадцять. Вони були дуже закохані один у одного, але згодом дізнались новину, на яку вони обидва не очікували.
Мама тоді закінчувала дев’ятий клас і всім учням потрібно було пройти перевірку і всіх лікарів. Ось тоді гінеколог і повідомив їй, що вона Bаrітна, та ще й вже на третьому місяці. Мама казала, що у ті роки дівчата не дуже слідкували за своїм циклом, тому про ваrітність дізнавались від лікарів, або вже коли побачать явні ознаки.

Це були дев’яності роки, тому звісно ж завагітніти у такому ранньому віці це була ганьба для всієї родини. Мама була взагалі не готова до мого появлення, але все ж таки вони з батьком прийняли тяжке для обох рішення, що дитину вони залишать.
Я точно не знаю як відреагував на цю новину мій батько, але я все ж таки з’явилась на світ. Йому тоді було вісімнадцять але відразу ж після мого народження батьки одружились. Роки летіли, завдяки зусиллям мами і тата я отримала щасливе дитинство, у мене було все про що я тільки могла мріяти. Я навіть не пам’ятаю щоб батьки хоч раз сварились між собою.

З бабусями та дідусями мені теж пощастило, я була улюбленою онукою і тому мені дуже подобалось проводити з ними час.Коли я стала підлітком, ми з мамою взагалі стали найліпшими подругами. Ми ділились всім одна з одною. Мама завжди підтримувала мене, навіть іноді давала поради у любовних питаннях. Можливо невелика різниця у віці зробила нас з батьками кращими друзями.
Можливо хтось засуджує такі ранні шлюби та батьківство у такому віці. Але я з часом навіть задаю собі питання “А чи вік настільки важливий?” . Яка різниця скільки людині років, головне щоб мислив правильно. Є багато прикладів, коли дорослі вже люди роблять вчинки 15 річних, а деякі діти поводять себе набагато мудріше ніж дорослі.

Всі люди роблять свій вибір. Хтось до 25-30 років займається кар’єрою або веселиться на вечірках, а хтось вже у ранньому віці будує родину.

Цього року батьки відзначають свою річницю. Я дуже рада, що мої вони обрали конкретно цей шлях, і завдяки цьому народилась я.
Дякую вам за все, мої рідні, я вас дуже люблю.

Оцініть статтю
Джерело
Мама нар0дила мене у п’ятHадцять, а тепер я можу розповісти її історію.