Маленьки песик сумно дивився з труби і не міг навіть поворухнутись

Нещодавно Том і Аліса стали свідками дуже незвичного випадку. Вони каталися на велосипедах, насолоджуючись теплим днем ​​і активним відпочинком. Але раптово їм на шляху попалася труба, що йде під землю. Всередині неї пара помітила собачку, яка на них дивилася сумним поглядом, виглядала вона нещасно і знедолено. Виглядало це так, наче йому потрібна допомога, це одразу ж зрозуміла жінка.

Том встав на коліна поруч з трубою і зробив спробу витягнути песика, але у нього нічого не вийшло. Він зрозумів, що важливо швидко діяти, бо з твариною сталось щось п0гане. Але в той же час потрібно було налагодити контакт з малюком, щоб він не вкусив.

Через деякий час пес перестав боятися людей. Пара змогла дістати його і після цього повезла до ветеринара. Вони дуже хвилювалися за задні лапи собаки, тому хотіли, щоб ветеринар швидше її оглянув. І їхні страхи не були марними, мале цуценя не могло стояти на ногах. Оглянувши його, ветеринар сказав, що швидше за все тварину збив автомобіль. Крім травми, яка зробила собаку безпорадною, у неї були сильні болі. Але ветеринар втішив, що лікування в даній ситуації зможе допомогти.

Він погодився лікувати песика тільки в тому випадку, якщо Том і Аліса заберуть його до себе. В іншому випадку, тварину доведеться приспати.

Травмовану лапу довелося ампутувати. Після даної процедури песик почав швидко йти на поправку. Йому вдавалося швидко бігати навіть на трьох лапках. У подружжя жили інші вихованці, з якими собака швидко подружилася. Інших своїх собак Аліса і Том теж забрали з вулиці і виходили.

Тепер сімейство живе весело і дружно. А песик дуже вдячний своїм новим господарям за порятунок, показуючи це ласкою і відданістю.

Оцініть статтю
Джерело
Маленьки песик сумно дивився з труби і не міг навіть поворухнутись