Людина, яка не має ідеального порядку, то не обов’язково це означає, що вона лeдaщa

Знаєте, мене з самого мого дитинства турбувало питання – чому завжди і всюди має бути ідеальна чистота? І вже в більш дорослому віці я зрозуміла, що величезна кількість людей переконанні, що такий порядок має бути завжди та всюди.

Проте наш світ влаштований набагато складніше. Сам світ це хаос, якщо аналізувати взагалі історію виникнення всесвіту. Все рухається непередбачувано та в хаотично. І так, хаос може бути не лише в всесвіті, а і в моїй чи вашій шафі. І я не вважаю, що це щось погане.

Чому? Ось дивіться з одного боку люди, які не наводять ідеальний порядок по всіх канонах в головах людей постають в образі якихось людей, в яких вдома мало не свині бігають та все в тараканах. Та думають, що навіть найменший бардак в майбутньому може привести до того, що я сказала щойно. Але з другого боку подумайте: людина, яка працює і мало часу має на відпочинок, то на ідеальне прибирання точно часу не стане.

Але і є такі люди, які не вважають, що складені речі на стільчику, які вони часто використовують, є безладом. Вони не зациклюються на порядку, а просто підтримують комфортні для них умови та власний порядок для їх речей. Навіть якщо в них в шафі все поскидано – вони з легкістю можуть знайти те, що їм потрібно, хоча хтось інший знайде лише після довгих пошуків та приклавши багато зусиль.

Тому не поспішайте сваритись зі своїм партнером чи дитиною. Так, порядок це добре, але як він так і безлад має бути в міру, бо нічого ідеального в нашому світі немає.

Оцініть статтю
Джерело
Людина, яка не має ідеального порядку, то не обов’язково це означає, що вона лeдaщa