Любов потребує жертв. Наразі на кону мої стосунки

Я люблю свою дружину з усієї душі, і кожен день з нею — для мене подарунок. Але справа не проста з її сином. Він є моєю перешкодою, каменем на шляху до нашого щастя.

Коли я почав зустрічатися з Лізою, я знав, що вона має сина. Але я не уявляв, наскільки це буде складно для нас. Він завжди відчував мою присутність як загрозу й намагався відчайдушно захистити свою матір від мене. Кожен наша зустріч виливався в суперечки і конфлікти. Ми з Лізою намагалися зробити все можливе, щоб наші стосунки врятувати, але син продовжував перешкоджати нам.

Кожен раз, коли я намагався зійтися з ним, спробувати зрозуміти його, він ставав ще більш закритим. Його ворожнеча та злість виникали через кожну маленьку поразку, яку він вважав своєю власною. Мені було болісно бачити, як наші відносини руйнуються під його впливом. Але я не міг дозволити йому знищити наше щастя.

Наші сварки стали все частішими, і дедалі більш болісними. Я бачив, як дружина розривається між мною і своїм сином. Вона була в кліщах між любов’ю до нас обох і намагалася знайти рішення, що було б кращим для всіх.

Останнім часом я все частіше думаю про розлучення. Я розумію, що наші стосунки більше не можуть продовжуватися таким чином. Кожен день, проведений у постійній напрузі й неврозі, виснажував нашу сім’ю. І, мабуть, розлучення буде найкращим виходом.

Але перед тим, як ухвалити остаточне рішення, я знову спробував поговорити зі сином. Цього разу я вирішив вислухати його, зрозуміти, що приховується за його ворожнечею. Я витратив багато часу на розмову з ним, прослуховуючи його образи, його страхи та роздратування.

Поступово, ми зрозуміли, що наші проблеми не були зовсім особистими. Почуття малого заплуталися. Він боявся втратити свою матір, свою стабільність. Ми разом з Лізою вирішили пройти через терапію сімейного консультанта. Ми докладали всіх зусиль, щоб зберегти наші стосунки, зберегти почуття й побудувати здорову сім’ю.

Цей процес був довгим і вимагав багато роботи з нашого боку. Ми вчилися слухати один одного, розуміти потреби і почуття кожного з нас. Розумію, що Богдану, синові Лізи, можливо не зовсім легко разом з нами. Але ми намагаємося не оминати його увагою. Я люблю його маму і роблю все для того, щоб наші стосунки налагодилися.

Знаю, що потрібно багато часу й терпіння, щоб налагодити наші стосунки. Розлучення сьогодні розглядаю як крайній випадок. Зламати будь що завжди легко, а от для налагодження інколи потрібні роки.

Оцініть статтю
Джерело
Любов потребує жертв. Наразі на кону мої стосунки