Альфoнс ледь не вкp _ав в мене кваpтиру

Нещодавно на вечірці я познайомилась з цікавим хлопцем. Розумний, привабливий та й на язик не дурний. Провели ми весь вечір разом, а по закінченню вечірки він провів мене додому. Стас виявився дуже уважним. Дав мені свою курточку, щоб я не замерзла по дорозі. Мені нарешті подумалось, що ось він, справжній чоловік, якого я так давно шукала. З чоловіками мені не везло все життя. То з якимись дитячими травмами траплялись, то просто ліниві з величезною думкою про себе.. Список можна продовжувати нескінченно, проте боюсь, що не вистачить паперу.

Так ось, після тієї вечірки ми почали регулярно бачитись, згодом це переросло в щось, по типу відносин. В мене тільки при його вигляді метелики в животі літали. Аж поки справа не дійшла до сумісного проживання. Я жила у своїй квартирі. Купили її батьки, ще коли я тільки вступала до університету. Могли собі дозволити. Так ось. Вирішили ми зі Стасом з’їхатись. Він жив на іншому кінці міста, до мене їхати було близько години, а в час пік, то всі три. Хлопець перевіз свої речі, почав розкладати на полички. Думаю, не буду йому заважати, піду поки вечерю нам приготую. Відзначимо наш наступний крок у відносинах. Наступного ранку у нас нас відбулася наступна розмова.

-Яно, слухай, це ж твоя квартира, вірно?

-Так, мені її батьки купили. А що таке?

-Та так, я тут просто подумав, якщо ми вже почали разом жити, то й майно тепер все спільне. Пропиши мене співвласником квартири. Мені здається, так буде чесно.

В мене аж кава носом пішла.

В сенсі чесно? Ти, взагалі, хто такий, щоб я тебе співвласником вписала? Ми з тобою навіть не заручені. Зустрічаємось без року неділя!

Це його прохання мене ввело в розуми. Як можна мати таке нахабство. Мало того, що я впустила тебе у свою квартиру, за яку він ні копійки не платив, так ще й прописати маю. Пфф!

Дорогою на роботу зателефонувала подрузі, розповіла новину. Аліса аж розсміялась. Подруга не знала, що у нас відносини зі Стасом, гадала, що ми тоді просто пофліртували, та й розбіглися, хвилюватись не варто було. Вона розповіла, що хлопець наш, відомий на все місто альфонс. Підшукує заможних дівчат, а потім оббирає до нитки. Кожен по своєму на життя заробляє.

Новина не з найприємніших…Але такі речі відразу потрібно знати. Виходить, мене просто хотіли використати… ну що ж, будемо прощатись. Написала Стасу повідомлення, щоб той назад складав всі речі, й щоб поки я повернуся робити, ноги його не було в моєму домі.

Оцініть статтю
Джерело
Альфoнс ледь не вкp _ав в мене кваpтиру