Курйозні історії орендодавців з квартирантами

Вічна проблема а також тема для жартів та дивовижних історій це взаємовідносини орендодавців та квартирантів. Часто в людей виникає необхідність зняти житло чи на декілька днів чи в довготривалій перспективі і всі шукають житло з найкращими для них умовами. Але й орендодавцям не легко – потрібно слідкувати, щоб все було добре з квартирою та майном в ній.

Ми підібрали для вас цікаві історії людей, які здавали квартири.

***

Я здавала квартиру молодому подружжю. В квартирі моїй вже давненько не було ремонту, тому ми домовилися, що вони роблять косметичний ремонт, який їм буде зручний, а я вже порахую та відніму суму від орендної плати. Зробили вони ремонт, хороший, зробили так як і домовлялися. Але років через три-чотири вони вирішили з’їхати. Я прийшла на квартиру, а там… Я не знала плакати мені чи сміятись, але діло в тому, що вони винесли все що могли. Навіть сантехніку та лампочки, уявляєте? Хоча всі сусіди відгукувались про них як про дуже культурних та хороших людей. В мене були їх фото паспортів тому я не залишила все просто так та заявила на них в поліцію.

***

Ми з чоловіком дуже давно намагалися продати нашу стару квартиру, але успіхом це не увінчалось. Тому провівши «засідання домашньої ради», ми вирішили здавати її. Найшовся квартирант. Ми обговорили з ним умови, ціну, дату та час заселення та те, що з ним заїде його домашній улюбленець – Пончик. Я ж звісно запитала, чи тихий він, чи сильно і часто гавкає. Мені не дуже хочеться потім вислуховувати всі «хороші» слова від сусідів. На ці слова чоловік розсміявся та сказав з неймовірною ніжністю:

-Ви можете не переживати, Пончик сто відсотків не буде заважати сусідам. Навіть якщо вони зайдуть до квартири – вони не почують його.

Мене це здивувало і лише після цих слів я вирішила уточнити, що за улюбленець в квартиранта, адже я по кличці вирішила, що це собака. На моє запитання він знову так само ніжно відповів:

-Пончик – найніжніший та найдобріший в світі пітон!

***

Якось я здавала квартиру сімейній парі з дитиною, але сама проживала в іншому місті, тому слідкувала за квартирою моя тітка, що жила в місті, де я власне і здавала квартиру. Якось мене зателефонувала та сама тітка та повідомила мені дивовижну новину – у квартирі живуть дві сестри замість сім’ї з дитиною. Я звісно ж приїхала і виявилось ось що – чоловік, який домовлявся про оренду квартири перездав квартиру в оренду, та взяв з дівчат плату за пів року. Так ще й взяв місячну плату набагато більшу а ніж я беру з того чолов’яги і «позичив» з квартири електропіч.

***

Якось я здавав квартиру громадянам Філіппін. Все було добре, а потім через декілька тижнів дзвонить сусідка в істериці. Каже, що мої квартиранти її затоплюють. Я в терміновому порядку приїхав розбиратися. І справді – в сусідки всі стіни мокрі, по підлозі водичка тече. Піднялися до квартирантів.

Вияснилося наступне: вони не так зрозуміли принцип роботи нашої ванни, так як в них раніше була, яка була на цілу кімнату, тому вони поливалися з відер прямо стоячи на підлозі. Правда хлопці виявились совісними та оплатили ремонт та закупили всі необхідні матеріали.

***

Здавала я квартиру людям з сусіднього містечка. Це була пара. Збиралися одружуватись. Якось дівчина, яка до слова була тату-майстром та вчилася на художньому факультеті, зателефонувала та запитала мене.

-Доброго дня пані Юлія, пам’ятаєте ви казали, що хочете скоро зробити невеличкий ремонт в квартирі? Так от, в мене є до вас питання: можна мені трохи помалювати по шпалерах і прикріпити свої ескізи?

Це була мрія з дитинства, а батьки завжди забороняли зробити таке. Я дозволила їй, нехай здійснить свою мрію. А потім ми домовились, що ми знімемо шпалери та пофарбуємо стіни, а на одній вона зробить малюнок, який буде підходити і нам і їй сподобається?

***

Нещодавно я здав квартиру бабусі, яка на перший погляд була просто «божий одуванчик» як кажуть, добра, мила та привітна. Через деякий час нам треба було забрати з квартири літні речі, тому я попередив її про свій прихід. Вона не була проти, але попросила приходити коли її не буде дома.

Підходячи до квартири я одразу насторожилась. Від дверей несло противним запахом, я перепрошую, сечі. Я зайшла в квартиру і запах став просто нестерпно нудотним. В квартирі ніби хтось відрами виливам ту сечу по підлогах та стінах, в кімнатах просто все верх дном, так ще й зник телевізор та велике м’яке крісло.

***

Здаю квартиру. Квартиранти – молода пара з собакою. Перед заїздом запевняли, били себе в груди, що вони супер охайні, а собака – чисте золото.

Ага. В шкіряному дивані дірка. Двері погризені та подряпані, місцями навіть дошки відламані. При чому в такому стані були абсолютно всі двері в квартирі. Єдине зламати вхідні броньовані двері собаці не вдалось.

***

Якось я здав квартиру парі — хлопцю та дівчині років двадцяти трьох-двадцяти п’яти. Після їх від’їзду я найняв клінінг, щоб там поприбирали. Через декілька годин дзвонять ті молоді люди. Кажуть, що дівчина забула дорогу кофтину в квартирі, вимагали повернути. Я запитав жінку, яка приходила від клінінгової компанії – казала, що кофтини не бачила, була лише якась тряпочна майка, яка ну точно не могла дорого коштувати(жіночка раніше працювала швеєю і розумілась на тканинах).

Молоді люди стали погрожувати та вимагати відшкодувати їм вартість. Я зрозумів, що тут відбувається тому заблокував їх всюди.

***

Здавала квартиру молодятам. Через деякий час на мене написали заяву в поліцію. Це мене дуже здивувало, бо я дізналась про себе дещо нове. Виявляється я ніби то прийшла на квартиру поки квартирантів не було та вкрала в них дев’ять тисяч гривень. Після розборок виявилось, що хлопець витратив ці 9000 гривень в ресторані, а потім як продовження в клубі, а коли довелось пояснювати дівчині де гроші, які вони відкладали – придумав таку баладу.

***

Здавала квартиру хлопцю, який через деякий час почав оплачувати оренду з затримками, а потім взагалі борг набрав за оренду та сказав, що змушений з’їхати, бо проблеми з роботою та не може оплачувати далі квартиру. Залишив мені свій паспорт, як заставу. Типу ось паспорт, а я вам верну через деякий час борг. Так і простояв в мене той паспорт років два-три, поки мені не зателефонувала дівчина, яка запитала, чи не в мене часом паспорт цього хлопця. Я відповів так, і вона попросила повернути його, а взамін вона оплатить борг хлопця. Ми домовились зустрітись. Тоді вона розповіла, що вагітна від того хлопця, а одружитися він не може, бо бач, паспорт зник.

***

Здавала квартиру людям приблизно років п’ять. І якось мені телефонує сусідка та питає, чи давала я дозвіл квартирантам дозвіл вивозити техніку. Я шоковано відповіла, що ні і попросила, щоб вона запам’ятала номер машини, а ще краще сфотографувала. А сама з чоловіком швидко приїхали на квартиру, та  застали квартирантів за злим ділом. На питання чому вони крадуть техніку отримали просто шикарну відповідь:

-Ну ви ж маєте можливість придбати нову техніку, раз здаєте квартиру.

Звісно ми викликали на місце події поліцію.

Оцініть статтю
Джерело
Курйозні історії орендодавців з квартирантами