Живуть за її кошт у її ж квартирі! А тут невістка ще більше 3нaxaбнiла: «Продайте будинок своєї матері і купіть нам квартиру!»

Жінка уже 10 років живе без чоловіка, який не заставляв її ділити їхню спільну зароблену квартиру. Найбільше вона переживала за свого сина, якого ростила сама. Бо хлопчика не ростив батько і йому не вистачало чоловічого виховання. Проте коли син привів додому чудову невісточку, то всі її переживання зникли.

Спочатку вона дуже раділа, що дівчина добра, хазяйновита, красива, ніби ангел. А потім… Почала проявлятися справжня актриса. Дівчина лише два місяці вдавала з себе хорошу і все – театр впав.

Коли мама жінки захворіла, то вона мусила їздити доглядати за нею, але можливості їздити весь час у село в неї не було. Тому вирішила забрати матір у їхню трикімнатну квартиру, а невістка аж посиніла від такої новини.
Жінка не розуміла такого гнівного ставлення дівчини. Бо як-не-як її матір нікому не заважала, навпаки більше допомагала. Інколи на кухні прибере, їсти зготує і ні з ким не свариться.

Та все одно, дівчина була незадоволена. Тут через деякий час вона помітила, що син і невістка не їдять з ними за столом, хоча до того робили так завжди. Це було традицією збиратися обідати чи вечеряти за столом всім разом. А тепер вони брали їжу та йшли в окрему кімнату, де вже їли. Коли жінка вирішила запитати сина, що трапилось, він відповів, що нічого такого, просто хочуть окремо інколи обідати.

Жінка вирішила з розуміння поставитись до того, що поки дітей вони не хочуть, але не розуміє, чому невістка весь час говорить по телефону і на все скаржиться, чому незадоволена. Дівчина навіть не робить багато домашніх справ! Інколи щось приготує на сніданок і закине свій та чоловіка одяг у пральну машину, і то це буває рідко. Нічого не робить і їй все не добре.

Вона ніяк не могла зрозуміти, куди подівалась та хороша, лагідна дівчина. Де тепер вона? Чи вона змінила свій характер за крихітний час? Найобразливішою ситуацією стало, коли вона не вийшла з сином 31 грудня привітати всіх з Новим роком…
А на наступний ранок за сніданком сказала: «Ви повинні продати будинок своєї мами, щоб купити нам квартиру!». У жіночки очі чуть на чоло не вилізли. Це ж яка наглість! Нічого по дому не роблять, продукти не купляють, живуть у її квартирі і на всі її гроші, і ти на ще й заради них забирай будинок в старенької жінки!
Вона зразу сказала: «Ні!». А вони почали давити на емоції:
Тоді ми більше до тебе з внуками не приїдемо!

Через день вони зібрали речі і поїхала жити з мамою невістки. Найобразливіше в цій ситуації був син, він поїде до іншої сім’ї, але це був його вибір. Він вже дорослий, щоб самостійно вирішувати.

Оцініть статтю
Джерело
Живуть за її кошт у її ж квартирі! А тут невістка ще більше 3нaxaбнiла: «Продайте будинок своєї матері і купіть нам квартиру!»