Корисна замітка як врятуватися від кишенькових 3л0діїв

Розкажу вам цікаву історію, яка сталась зі мною при поїздці в Португалію.

Якось ми з моїм другом дитинства, який ще й до того ж мій двоюрідний брат, вирішили поїхати до Португалії. Так як і я і він не мали з ким поїхати на відпочинок ми вирішили, що це дуже хороша ідея.

Уявіть собі – літній вечір, Лісабон, ми йдемо з прогулянки по пляжу. Поки ми йшли, то помітили групу людей, які були достатньо далеко, тому продовжили йти. А вони, щоб ви розуміли йшли нам на зустріч. Вже коли ми підійшли ближче, то зрозуміли, що це група ромів, а іншими словами циraнів. Вони є всюди, кочовий народ ж.

Ми подумали: «Пройдемо повз не звертаючи на них увагу і все буде добре». Ага, сталось не так як гадалось. Вони підійшли до нас, та обступили з усіх сторін. Я зрозуміла до чого все веде, та коли вони почали показувати мені якісь карти я крикнула до брата «Юра, гаманець!». Але тоді вони вже пішли.

-Зачекай Іро, все добре. – сказав Юра, та я помітила, що цигани повертаються назад. Вони підійшли, щось бормотячи собі під ніс, ніби проклинали, кинули в нас гаманцем та пішли. – Я ж казав, що все добре. Всі гроші в потаємному кармані сорочки, а гаманець тримаю порожнім в кармані.

Я була здивована таким простим та водночас геніальним рішенням, адже була впевнена, що все, весь відпочинок коту під хвіст. Тому беріть собі це на замітку, як це зробила і я!

Оцініть статтю
Джерело
Корисна замітка як врятуватися від кишенькових 3л0діїв