Колишній чоловік прийде два рази, розкаже дитині небилиці і пропаде. Награється у батька і знову зникне на кілька років, а можливо і назавжди. А дитиHа буде хвилюBатися і муча тися.

Не дарма старші люди говорять, що шлюби в молодому віці трапляються лише з двох причин, або по-дурості, або по причині того, що наречені вагітні.

Я вийшла заміж у дев’ятнадцять років за свого однолітка. Погодьтеся, що дівчатка розвиваються швидше, ніж хлопчики. Тому в мого чоловіка був абсолютний вітер в голові. Колись мені здавалося, що ми одружилися через велике кохання, але як виявилося – по великій глупості.

Ми прожили разом біля чотирьох років. У нас народилася дочка. Я працювала на двох роботах, щоб прогодувати нас і дитину. Я ходила на роботу – продавчинею в магазин, а у вільні дні – шила одяг і його продавала. До того ж встигала ще вчитися.

Мій чоловік майже не працював, а те що заробляв – витрачав на свої розваги. Потім він почав випивати і гуляти. Мабуть йому цього бракувало і саме тому потрібно виходити заміж за дорослих чоловіків, які не отримують від цього задоволення.

Я не могла так жити, а коли він привів до нас додому якусь дівчину – я зібрала свої речі, взяла дитину на руки і пішла вночі з дому. Він навіть за нами не вийшов і наступного дня не поцікавився як ми.

www.stb.ua

Йому до нас взагалі діла не було. Пізніше нас розлучили. За кілька судових засідань, на які він навіть не прийшов.

Ми поїхали з дочкою в інше місто. Влаштувалися. Я ходила на роботу, а вона до школи. Через шість років я познайомилася із хорошим чоловіком, от тільки довіряти я не могла. Мою довіру до чоловіків знищив мій перший чоловік.

Василь всіляко намагався мене завоювати, змусити йому довіритися. Минуло майже два роки, доки у нього це вийшло. Зараз ми з Василем одружені. Він любить мою дочку як власну, просто душі в ній не чає. Ми чекаємо на нашу спільну дитину.

https://life.nv.ua/

Нещодавно мені зателефонувала мама і повідомила, що мій перший чоловік приходив до неї і вимагав дати нашу адресу, мовляв він за дочкою скучив. Хоче з нею спілкуватися.

А я от сумніваюся, що дочці потрібний такий батько. Та й Василя вона прийняла як рідного батька. Я проти того, щоб колишній чоловік псував психо-емоційний стан моїй дитині. Адже дочка і так натерпілася глузувань, що в неї нема батька.

Я не хочу, щоб моїй дитині причинили 6іль. Колишній чоловік прийде два рази, розкаже дитині небилиці і пропаде. Награється у батька і знову зникне на кілька років, а можливо і назавжди. А дитина буде хвилюватися і мучатися.

Та й мені зараз не можна хвилюватися. Василь мене підтримує, але наполягає, що дитині таки потрібно буде показати її справжнього батька, адже це не нам вирішувати.

Оцініть статтю
Джерело
Колишній чоловік прийде два рази, розкаже дитині небилиці і пропаде. Награється у батька і знову зникне на кілька років, а можливо і назавжди. А дитиHа буде хвилюBатися і муча тися.