Колись я зробила вибір на користь нових стосунків, а не власної дитини. Не знаю чим я думала у той момент.

  Я була у серйозних стосунках з хлопцем від якого потім завагітніла. Спочатку він був радий, коли дізнався цю новину, але коли я вже народила, він втік від мене через те, що вирішив, що йому зараз не потрібен цей тягар і він хоче влаштувати своє майбутнє. Через що переїхав жити в іншу країну. У 20 років я залишилась одна на руках з дитиною. Через деякий час я познайомилась з хлопцем з Іспанії. По вуха закохалась і через це майже не звертала уваги на свого сина.  Ми з цим хлопцем будували великі плани на майбутнє і згодом він запросив мене переїхати до його країни і жити разом. Звісно ж я раділа, але ці емоції зникли коли він повідомив мені, що моя дитина не входить в його плани. Тільки якщо я залишу тут дитину, то ми будемо разом.

   Він дав мені час на те щоб подумати. У мене було два тижні, а білети були вже на руках. У випадку моєї відмови, хлопець просто здав би їх назад. Я дуже мучилась і не розуміла що мені робити. Все ж таки вирішила їхати, я думала, що мені важливіше побудувати власне щастя, а дитина зараз мені дуже заважає у цьому. Я зробила вибір, поцілувала дитину, поклала його в кроватку. Зателефонувала коханому і повідомила. І поки мій хлопець чекав мене під домом, я зателефонувала матері і повідомила, що я їду з країни і залишаю дитину тут, після чого відразу ж вимкнула телефон. Але коли ми вже підїжджали до аеропорту. Я зупинила машину через те, що спочатку почала думати, що у матері вийде виховати дитину, а я буду гроші висилати. А потім я зрозуміла, що я зараз зробила вибір на користь чужого мені чоловіка, а не своєї дитини.

   Коли я повернулась додому, син ще сладко спав. Я не розуміла, як я могла проміняти свою рідну кров на чужого хлопця. Зараз йому вже 6 років, я бачу як він зростає. Навіть не знаю, як я могла відмовитись від цього. Мама боїться навіть згадувати цей вчинок. А я дуже жалкую, але добре, що розум повернувся до мене поки не стало пізно

Оцініть статтю
Джерело
Колись я зробила вибір на користь нових стосунків, а не власної дитини. Не знаю чим я думала у той момент.