КOЛИ Я ВПEРШЕ ПPИЙШЛА В ГOСТІ ДO СВЕKРІВ, ТO ЧОЛОВIК CКАЗАВ, ЩO НІЯКОГО ОСОБЛИВОГО СВЯТКУВАННЯ НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ, БУДЕ ЛИШЕ РОДИНА І ПОДРУГА СЕСТРИ. Я ПPИЙШЛА ДО НИХ В ГOСТІ, A СТІЛ НАКРИTИЙ ЯK НA ВЕСIЛЛЯ. Я ЩE ПOДУМАЛА: НАВIЩО TАКЕ МАРНOТРАТСТВО, НАС ВСЬОГО ШIСТЬ ЧОЛОВIК, KУДИ ЦE ПОТIМ ВИКИДАТИ? АЛE НIХТО НIЧОГО НЕ ВИKИНУВ У ТOЙ ВЕЧІР

Мій чоловік зараз важить 114 кілограмів при зрості 180 сантиметрівВласнеколи ми познайомилися п’ять років томувін важив приблизно так самоІ хоча такі чоловіки мене зазвичай не приваблювалиАнтону вдалося зачарувати менета й дохід у нього був досить хорошийЯ була впевненащо зможу змінити йогозайматися спортом разоммотивуватиале не так сталосяяк гадалося

Ще коли я вперше прийшла до Антона в гостізрозумілащо в їх родині всі люблять добре поїстиУ сестри мого на той час нареченого був день народженняале Антон сказавщо ніякого особливого святкування не планується — буде тільки сім’я та одна подруга його сестри.

Я була вкрай здивованаколи прийшла і побачила стілнакритийначе на велике весіллягарячі і холодні закускивсі види салатів з майонезомпеченябагато домашньої випічки та інших солодощівОдразу виникла думкащо доведеться половину того потім викинутинас же всього шестеро.
Але ніСтрави зникали із вражаючою швидкістюМама і тато Антона теж не худенькіта і працюють у сфері харчуваннясвекор працює керівником на складі продовольчих продуктіва свекруха кухарем у великій рестораціїСестра чоловікова теж трохи повненька. Ніхто за столом не розмовлявтільки поглинали їжу в шаленій кількостіі мене все намагалися нагодуватиа я не звикла до такогомені аж недобре ставало від вигляду тієї кількості шкідливих страв.

Розмови в їх родині теж переважно про їжуі коли ми вирішили одружитисямайбутня свекруха найбільше переживалащоб я правильно годувала синочкадавала мені рецепти стравякі він найбільше полюбляєЯ брала рецепти і робила виглядщо дослухаюся до порядале листочки з рекомендаціями потім просто викидала.

На той час жили ми вже разомтому я взялася змінювати раціон чоловіка — салати не на майонезіа на сметанійогурті чи оліїта й овочевіа не застільніРозмір порції теж поступово зменшувала.

Після одруження я просила чоловіка менше їститому що ми планували вагітністьі я пояснювала тимщо хочу здорових дітокВін погодивсяя старша за нього на два рокитому він часто дослухався до моєї думкиАле вистачило його не на довгопісля тогояк я завагітнілавін повернувся до звичного способу харчуваннявночі під’їдав всі запаси з холодильникана роботі купував випічку на обіді знову помітно набрав вагуМене радувало лише тещо хоч батьки його живуть далеко від нас.

Та після народження доньки ми за порадою Антонової родини придбали квартиру в новобудовівід якої 10 хвилин пішки до будинку свекрівІ тут сталося течого я бояласяМи сідаємо обідатичоловік їсть тещо і ялегку і здорову їжуа потім біжить в гості до матусіяка годує борщамивареникамиі жаліє бідного синочкаякого так жахливо годують вдома.

Скільки вже розмов було про цеми добре живемоі сварки у нас тільки через його непомірний апетит і їжуПитаю йогочи справді так складно пожертвувати солодощами і жирними стравами заради злагоду і спокою в подружжіДає слово змінитисяале ж бачущо за місяць нічого не змінилосятому впевненащо і далі бігає до мамилише потайкиГадки не мающо робитивже і про розлучення починаю замислюватисяЗасмучує мене цеособливо його брехняНе знаюяк нам жити з ним надалі.

Оцініть статтю
Джерело
КOЛИ Я ВПEРШЕ ПPИЙШЛА В ГOСТІ ДO СВЕKРІВ, ТO ЧОЛОВIК CКАЗАВ, ЩO НІЯКОГО ОСОБЛИВОГО СВЯТКУВАННЯ НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ, БУДЕ ЛИШЕ РОДИНА І ПОДРУГА СЕСТРИ. Я ПPИЙШЛА ДО НИХ В ГOСТІ, A СТІЛ НАКРИTИЙ ЯK НA ВЕСIЛЛЯ. Я ЩE ПOДУМАЛА: НАВIЩО TАКЕ МАРНOТРАТСТВО, НАС ВСЬОГО ШIСТЬ ЧОЛОВIК, KУДИ ЦE ПОТIМ ВИКИДАТИ? АЛE НIХТО НIЧОГО НЕ ВИKИНУВ У ТOЙ ВЕЧІР