Коли я повернувся додому, на кухні сиділа напідnитку моя дівчина зі своїми подругами. Я пішов спати, а посеред ночі мене розбудив чоловічий голос

Сьогодні в мене був дуже тяжкий день на роботі. Закривали квартал, знайшлось багато недостач. Ледь зліпили все до купи заради звітності. Їду в метро та уявляю, як зараз впаду в ліжечко, притулюсь до своєї дівчини та легенько засну.

Коли я повернувся, у нас вдома виявились гості. Подруги моєї дівчини вирішили зробити візит без попередження. Вони пили шампанське й голосно реготали. Сміхом це назвати було тяжко. Дівчата запропонували приєднатись до них, але я був занадто стомлений. Попросив поводитися трішки тихіше, та пішов відпочивати. Навіть не вечерявши.

Но тільки я ліг на ліжко, як наші дорогі гості вирішили поспівати в караоке. Вперше в житті, я пожалкував, що купив музичний центр. Ця ситуація почала мене дуже дратувати. Потерпів декілька хвилин, від шуму почала боліти голова. Дістав зі шафи халат, пішов на кухню. Досить ввічливо попросив не шуміти, оскільки мав тяжкий день. Та дуже хочу відпочити.

Дівчата обурились, але вимкнули центр. Сіли знову за стіл розмовляти. Жахливо не люблю нежданих гостів. А тим паче подруг моєї дівчини. Ніколи не бачив, щоб вони були щирі з нею. Інколи ловив за обговорення Ані поза спиною. До речі, ні одна з них не була вірна своєму хлопцеві, та вважали це нормальним. Це мені не подобалось ще більше, бо, як то кажуть, з ким поведешся… Намагався донести це їй, але дівчина відмахувалась. Говорила, що я просто хочу їх позбутись, бо вони мені не подобаються. Цього заперечувати не став, проте додав, що мені вони погоди не роблять, я просто хвилююсь за кохану. Після тієї розмови тема подруг більше не підіймалась.

Нарешті я зміг заснути. Та не на довго. Зі сну мене витягнув чоловічий голос. Це був старший брат Ані. З доріканнями напав на мене. Мені не відразу дійшло, в чому справа. Він почав розповідати за якісь клуби, Аня була там з дівчатами та якимись хлопцями, яких Антон бачив вперше. Розповідь сипалась мов град.

Як виявилось, дівчатам стало сумно, тому вони поїхали в місцевий клуб, гуляти далі. Познайомились там з компанією хлопців. На нещастя моєї любої дівчини, там випадково зустрів її брат. Ми хоч ніколи особливо не ладили, але таку поведінку навіть сестрі пробачати не можна. Він забрав її з компанії, привіз додому та розбудив мене.

Деякий час я складав два й два до купи. З просоння це було тяжко. Подякував Антону за його чесність, та побажав Ані щасливої дороги. Дороги з моєї квартири й життя. Все ж мої побоювання, стосовно подруг та самої Ані підтвердились. Цього варто було очікувати. А от з Антоном ми залишились в гарних відносинах. Можна навіть сказати кращими друзями стали.

Оцініть статтю
Джерело
Коли я повернувся додому, на кухні сиділа напідnитку моя дівчина зі своїми подругами. Я пішов спати, а посеред ночі мене розбудив чоловічий голос