Коли я дiзнався чому діти на руках жeбpаkів завжди сплять, то мало не втрaтив свiд0мість від жaxy!

Доброго дня, а можливо вечора, в залежності від того коли ви це читаєте. Я працюю в редакції і по дорозі до неї зустрічаю одну і ту ж жебрачку на одному і тому ж місці. Таких як вона достатньо в кожному місці. Їх багато різних, але ця, яку я так часто бачу відноситься до «мамочок», тобто жебракує з дитиною на руках. Сидить на картонці, встеленій на брудний, а часом ще й вогкий чи мокрий асфальт переходу, біля неї коробочка для дріб’язку, а на руках згорток з якихось ганчірок, в якому знаходиться маленька дитина або ж просто дитина. Але та дитина завжди спить.

Люди ж в свою чергу не задумуючись кидають хто монету-дві, хто жменю, а хто взагалі дрібні або й не дрібні купюри. Монети завжди в коробочці а ось купюри жебрачка завжди одразу ховає в кишеню. Я ж ніколи не давав грошей, бо прекрасно розумів, що ті гроші потраплять не до жебрачки, а тому хто зверху, до її «покровителів», так сказати.

Мене завжди цікавило, хто ці люди в звичайному житті. Це ж не обов’язково циганські барони. Це ж можуть бути громадяни любої країни та любої національності. Тоді хто вони поза своїм чорним бізнесом?

Але все таки мене більше цікавило інше: я ніколи не бачив, щоб дитина на руках «матері» плакала чи взагалі не спала. Ні як їла чи робила щось інше крім сну. Чому дитина ВЕСЬ ЧАС спить? Щоб ви розуміли мою претензію – я проходжу повз них через роботу на день разів шість-вісім. І ЖОДНОГО разу не бачив дитину не сплячою. Тобто дитина навіть ніколи не хникала та не відкривала очей. Як так?

Думаю, якщо ви стикалися з маленькими дітьми, то знаєте, що в них режим сну взагалі ніяк не підходить під опис поведінки дитини на руках у жебрачок. Якось я підійшов запитати в тієї «мами», чому дитина весь час спить. Але у відповідь побачив скривлене від злості лице та якісь слова на незрозумілій для мене мові, які звучали так, ніби мене прокляли або ж послали на всі чотири сторони.

В той самий момент до мене підійшов поліцейський з питаннями а-ля «що тут відбувається?», «що вам потрібно від жінки?» і так далі. Я пояснив своє занепокоєння за життя та здоров’я дитини, на що вже поліцейський відіслав мене туди ж, куди по моїх здогадках надіслала жебрачка.

Якось я запитав свого друга, який більш менш знав, що твориться в жебраків:

-Ну чому вони весь час сплять?!

-Ти їй богу як мала дитина! – відповів він. – Ти ніби не розумієш? Горілка, або інше сильне спиртне і тому подібне. Діти з такими способами заснути звісно довго Hе жиBуть… – Я не зміг стримати своє здивування і тому моє лице все сказало за мене.

-Але невже матері так можуть вчинити з власними дітьми, ради грошей?

-Так а ти думаєш, що то все їх діти? Вони їх або крадуть або «орендують» в, скажемо так, не благополучних людей.

Наступного дня, коли ми йшли з моїм колегою по переходу то зустріли знову ту жебрачку. Все було так само як і завжди крім одного… Дитина була ІНШОЮ. Тобто не по іншому одягнута чи ще щось. Це була взагалі інша дитина. Ми почали запитувати де вчорашній малюк, що з ним, звідки ця дитина. За таку цікавість на нас, можна сказати, прямо таки накинулись сусідні продавчині зернят, які в той же час були реалізаторами самогонки.

Майже одразу з’явився наряд поліції, в складі якого був і той поліцейський, який послав мене далеко і на довго. Ми дали свої посвідчення журналістів і вони спрацювали, тому нам нічого не зробили. А той поліцейський зателефонував комусь і через півгодини ні жебрачки з дитиною ні продавчинь-реалізаторів не було в тому переході.

Тепер ви знаєте, що це за мамаші жебракують і які в них на руках діти. А наша добросердечність просто годує їх покровителів, які витрачають ці гроші на себе, підкуп поліції і лише малесеньку долю віддають жебракам, якщо взагалі віддають.

Оцініть статтю
Джерело
Коли я дiзнався чому діти на руках жeбpаkів завжди сплять, то мало не втрaтив свiд0мість від жaxy!