Koли Вaля бeз пoпeрeджeння пoвеpнyлаcя додoму, зi спaльнi виcкoчила жінка в халатику, a зa нeю вийшoв i збeнтeжeний чoлoвiк

Коли Валентина поїхала на заробітки до Італії, її старша донька вчилася в десятому класі, а молодша у восьмому. Сім’я їх жила не бідно за сільськими мірками, але на освіту для двох доньок грошей точно не вистачило б, тому жінка розуміла, що вихід один — закордон. Чоловік не міг нікуди поїхати — Валіна свекруха тяжко хворіла, останні півроку була лежачою, і крім єдиного сина, доглядати її було нікому.

Колишня однокласниця Валентини працювала в Італії вже три роки, тому пообіцяла допомогти з пошуком роботи, і справді допомогла. Жінка влаштувалася покоївкою в хорошу італійську родину, жила вона в тому ж будинку, де і працювала — їй надали невеличку, але затишну кімнату. З господарями дуже пощастило, вони були привітними, завжди зверталися до Валі з повагою і справно платили.

Отримавши першу зарплату в євро, жінка не могла повірити у це. Хотілося накупити смаколиків, подарунків, гарного одягу! Але Валя наступного ж дня пішла до банку і переказала гроші рідним в Україну, залишився собі дріб’язок на харчування. Так за три роки жінка відклала достатню суму на навчання обох доньок, але додому не поїхала — відчула, що може заробляти непогані гроші, і як би сильно не сумувала за батьківщиною і сім’єю, знала, що витрати будуть завжди.

Протягом наступних кількох років із зароблених Валентиною грошей її чоловік зробив капітальний ремонт в будинку, придбав невеличкий трактор, купив невеличку квартиру в місті для старшої доньки та рік тому зіграв їй весілля. Валя лише змогла привітати донечку по відеозв’язку, змоги прилетіти на таку подію не було…

Молодша донька вже навчалася на останньому курсі університету, коли в телефонній розмові з матір’ю сказала, що хлопець зробив їй пропозицію. Валентина зрозуміла — вона повертається додому. Вона не могла собі дозволити пропустити весілля і другої дитини. До того ж, старша донька була вагітна і за кілька місяців мала народити первістка.
Валентина попередила господарів, допрацювала до кінця літа і з повними сумками подарунків, солодощів, кави, дорогого італійського сиру і оливок поверталася додому.

Ані батькам, ані дітям, ні чоловікові вона не говорила про своє повернення додому. Та вони і не запитували, а з чоловіком спілкування взагалі стало прохолодним і прісним. Жінка вирішила зробити сюрприз, приїхавши без попередження, і чим ближче під’їжджала до рідного села, тим більше хвилювалася — як її зустрінуть?
Уявляла, як чоловік зараз на городі, або годує господарство, а тут вона заходить на подвір’я — він все лишить і підбіжить обійняти її міцно-міцно!

У дворі нікого не було, а двері в будинок були відкриті. Валентина залишила сумки біля порогу і зайшла в будинок. Та зробивши лише кілька кроків, жінка зблідла: зі спальні вискочила молода русява жінка в халатику на г0ле тіл0, а за нею вийшов збентежений чоловік в одних трусах — Валін чоловік. Вони мовчки дивилися одне на одного, а тоді зраджена жінка вийшла з будинку і, забравши всі речі, з якими приїхала, пішла до своєї матері, яка жила на сусідній вулиці.

Жінки говорили і плакали. Виявилося, що чоловік Валентини вже кілька місяців живе з іншою жінкою. Матір все бачила, доньки Валі теж здогадувалися, що у батька з’явилася інша, але близьких стосунків у них не було, тому дівчата не лізли у чужі справи. Жінці ніхто нічого не говорив, бо розуміли, що їй і так складно одній на чужині, а від такої звістки буде ще гірше. А до такого неочікуваного приїзду ніхто не був готовий.

Оцініть статтю
Джерело
Koли Вaля бeз пoпeрeджeння пoвеpнyлаcя додoму, зi спaльнi виcкoчила жінка в халатику, a зa нeю вийшoв i збeнтeжeний чoлoвiк