Коли ми повідомили про весілля, свекруха відразу повідомила, що грошей на це вона нам не дасть.Хоча її подарунок на весіллі нас здивував. Вона в конверті принесла нам 10 тисяч гривень. Але ми з чоловіком подумали, що це вона так вибачається, що не змогла допомогти нам з весіллям, та і квартирою я нас забезпечила. Так сильно я ще ніколи не помилялась. Вона здивувала нас після весільної подорожі.

 Я вирісла не у бідній родині, але придбати мені житло батьки не мали змоги. Три роки тому померла моя тітка, у якої ніколи не було своєї родини та дітей. І згодом виявилось, що вона все своє майно залишила у спадок мені. Ні я ні мої батьки не очікували такого подарунку долі, але у момент я перестала бути сільською дівкою, а відразу стала міською дівчиною з трикімнатною квартирою у центрі міста. 

   Приблизно через рік я зустріла свого коханого. Згодом ми з ним почали жити разом, я запропонувала переїхати до мене. А вже через декілька місяців ми вирішили одружитись. Все було добре до того моменту, поки мій Антон не познайомив мене зі своєю мамою. 

   Вже при першій зустрічі зі свекрухою я зрозуміла, що вона не зможе надати нам можливість жити спокійно, і буде приносити проблеми. Звісно ж перший час вона намагалась поводити себе чемно, але були “дзвіночки” по яких я зрозуміла, що щось неладне. Вона часто приходила нас провідувати, і майже кожного разу жалілася, що у неї не вистачає грошей. Вона була самотньою жінкою, тільки донька у неї була, молодша за Антона. Дівчина ще в університеті навчалась. 

   Коли ми повідомили про весілля, свекруха відразу повідомила, що грошей на це вона нам не дасть, бо в неї і так не вистачає. Нехай мої батьки цим займаються. Хоча її подарунок на весіллі нас здивував. Вона в конверті принесла нам 10 тисяч гривень. Для людини яка працює на мінімальну заробітну плату, це дуже велика сума. Але ми з чоловіком подумали, що це вона так вибачається, що не змогла допомогти нам з весіллям, та і квартирою я нас забезпечила. 

   На медовий місяць ми з Антоном вирішили полетіти у теплу країну, щоб відпочити. А коли про це дізналась свекруха, то це був такий грандіозний скандал. Вона тільки і кричала, щоб ми повернули їй гроші, які вона подарувала. Вона вирішила так, тому що знає, що житло у нас є і навіть кошти щоб полетіти відпочивати, і почала знову жалітися, що вона живе на “мінімалку” та ще й оплачує навчання доньки в університеті.

   Ми обидва були у щоці. Щоб на весілля свого сина подарувати 10 тисяч, при тому що це зараз не гроші навіть, а потім ще вимагати їх повернути. Антон відразу сказав матері, що ми повертати нічого не будемо, у нього тепер є дружина, тому вони разом без неї будуть вирішувати куди витрачати гроші, і що мама могла б у такому разі нічого не дарувати. 

   Після цього ми зі спокійною душею полетіли на відпочинок. Добре провели там час, це була незабутня подорож. Але коли ми приїхали, то у нас просто не вийшло відчинити двері до квартири. Свекруха змінила замки поки нас не було, та ще й заселилась туди разом зі своєю дочкою. Я була ошелешена та дуже зла на неї. Як же можна у квартиру чужої людини поселитись без відома власника?

   Ми терміново викликали мастера, який швидко зняв двері і ми спокійно увійшли до квартири. Чоловік поговорив зі своєю сестрою і та спокійно зібрала свої речі і поїхала додому. І відразу ж з магазину прибігла розлючена свекруха, яка ще вередувала. Вона кричала, що все моє майно тепер є власністю і мого чоловіка, а все що є його власністю — їй теж належить, тому вона має повне право жити у мене в квартирі. Такого нахабства я ще в житті не зустрічала. Звісно я у дуже грубій формі відповіла, що вона тут ніхто, і ця квартира — це тільки моя власність, і ніколи ноги свекрухи не буде більше у моєму домі.  Звісно чоловік став на мою сторону, і згодом ми кинули в неї ці 10 тисяч, які вона не могла нам пробачити і сказали, що більше не хочемо її бачити навіть поряд з домом. З цієї ситуації пройшло вже майже чотири роки, а вона навіть жодного разу не намагалась вибачитись. 

Оцініть статтю
Джерело
Коли ми повідомили про весілля, свекруха відразу повідомила, що грошей на це вона нам не дасть.Хоча її подарунок на весіллі нас здивував. Вона в конверті принесла нам 10 тисяч гривень. Але ми з чоловіком подумали, що це вона так вибачається, що не змогла допомогти нам з весіллям, та і квартирою я нас забезпечила. Так сильно я ще ніколи не помилялась. Вона здивувала нас після весільної подорожі.