Кохаю її і мені байдуже, що вона заміжня. Все-одно відібʼю її у нього!

Моя історія розпочалася з появою Каті у моєму житті. Вона була медсестрою в лікарні, де я регулярно отримував лікування. З першого дня, коли я її побачив, мене охопило почуття, якого я ніколи не відчував раніше — це було кохання.

Катя була неймовірно привабливою, з світлими очима і чарівною посмішкою. Її турботлива та доброзичлива натура завжди привертала мою увагу. Я бачив, як вона турбується про пацієнтів і вкладає своє серце у свою роботу.

Хоча Катя вже була заміжня, це не зупиняло мої почуття. Я розумів, що її статус заміжжя робить наші почуття неможливими, але я не міг стримати своїх емоцій. Щодня, коли я бачив її, моє серце і не тільки воно просто збурювалося.

Я намагався підтримувати дружні стосунки з Катею, бути поруч і допомагати їй в лікарні, але в той же час це було непереборною боротьбою з моїми внутрішніми почуттями. Я знав, що не можу руйнувати її сім’ю, але мені було все-одно!

Так, я втрачав спокій, побачивши її разом зі своїм чоловіком. Кожен раз, коли вони були поруч, я відчував якусь болючу ревнощі. Але я ніколи не показував цього на зовнішньому світі.

Час від часу, ми розмовляли і проводили час разом, це було як терапія для мого серця. Я був готовий прийняти той факт і зберігати наші стосунки у межах дружби. 

Настав момент, коли мої почуття до Каті були настільки сильними, що я створив план у своїй голові. Я намагався зробити все можливе, щоб привернути її увагу і виграти її серце. Хоча я розумів, що це нечесно і неправильно, моє прагнення було надзвичайно сильним.

Мій план включав допомогу моїй подрузі, яка була охоча зайнятися залицянням до Катиного чоловіка. Вона виявила готовність проводити більше часу з ним, дарувати йому компліменти і виражати зацікавленість у його житті. Я сподівався, що це може викликати певний реверанс у Каті і змусити її задуматись.

Також я намагався проводити більше часу з Катею, бути поруч у важливих моментах її життя і надавати підтримку. Я розраховував на те, що це може показати мою турботу і зацікавленість у її добробуті.

Одним із елементів мого плану було зізнання у своєму коханні до Каті. Я сподівався, що це може викликати в неї подив і змусити задуматись про наші стосунки. Проте, я розумів, що це може стати неприємним і викликати розлад у її родинному житті.

Останнім аспектом мого плану було натякання на мій високий матеріальний стан. Я намагався виразити свою фінансову стабільність і показати, що я можу забезпечити Каті комфортне життя. Я розумів, що це може привернути її увагу, особливо якщо вона не була повністю задоволена своїм поточним становищем. 

Але поки що не вдається. Вона так і не залишила чоловіка, але поки й не припинила спілкуватись зі мною. Може, ви порадите, як мені відібрати її у чоловіка?

Оцініть статтю
Джерело
Кохаю її і мені байдуже, що вона заміжня. Все-одно відібʼю її у нього!