«Кохана, сьогодні буду пізно, не чекай на вечерю. Буду пізно. Цілую та обіймаю» і чим це обернулось для мене та мого чоловіка

Мене звуть Яна і в моєму житті є все, про що могла б мріяти звичайна жінка: стабільна хороша робота, коханий чоловік, дорослі діти, які вже живуть окремо, навчаються та заробляють самостійно, не зважаючи на те, що старшому всього двадцять один а молодшій дев’ятнадцять. Та й в цілому в моєму житті все стабільно. Було…

Вже трохи більше тижня я проводжу вечерю в компанії серіалів, самої себе та деколи(точніше буквально один-два рази) і бокалом вина чи віскі. Чому? Вже не вперше чоловік надсилає мені повідомлення накшталт: «Кохана, сьогодні буду пізно, не чекай на вечерю. Буду пізно. Цілую та обіймаю».

Скажете, що навпаки потрібно радіти, що я маю трішки свободи та часу на себе. Можу відпочити та побути на одинці. Але… це вже четверте таке повідомлення чоловіка… І сенс цих повідомлень мене пригнічує.

Мене хвилює питання: «З ким він?». Я не знаю як прийти до тями, не знаю що робити. На столі стоять мої улюблені закуски, але мені до них немає діла, та й в принципі не хочеться. Тому я знову заповнила свій бокал червоним сухим та думаю, що зі мною не так? Де я промахнулась? Та й наш інтимний зв’язок став рідкісним явищем, бо ж в шлюбі вже одинадцять років.

І я дізналась з ким він і хто вона така. Жінка, що працює в кабінеті навпроти. Вільна, розведена, успішна. Суворий характер вміщую в собі її милоту та товариськість. В неї все: прекрасна робота, квартира, машина, красива зачіска, стильна біжутерія, модний та стильний одяг та сумочки. Її зарплатні вистачає на все, що вона хоче та навіть трохи більше.

Вона завжди виглядає доглянутою та привабливою, не дарма на танці чи то на фітнес ходить. Їй не потрібно нічого від чоловіків. Вона живе лише в своє задоволення. Чоловікам ніколи не надзвонює, ніколи не задає лишніх питань, не вимагає до себе дуже багато уваги. Але може дати цю увагу чужому чоловіку. Як і під час роботи в офісі так і в позаробочий час.

І найголовніше – вона не збирається заміж. Вже бувала, з неї вистачило. І взагалі офіційних відносин вона не хоче, бо відчуває себе і без них прекрасно, незалежно та вільно. А чому ні? Це її життя та її вибір.

А що робити мені, дружині її чергової інтрижки? А дружина вчинила ось як: допивши горнятко чаю, пішла в салон краси. В салоні зробила все що тільки хотіла – манікюр, педикюр, нову зачіску, депіляцію. Потім замінила гардероб на стильні базові речі, які підкреслюють прекрасну фігуру та помітну жіночність. А потім змінила відношення до цієї ситуації з чоловіком.

Тепер я саморозвиваюсь. Як би мені не було важко, але я все одно доглядаю за собою, ходжу на танці, проходжу курси фотографії та фотошопу. Я взяла собі прекрасну звичку – жити лише в своє задоволення та ніяк не звертати увагу на інших. Тепер я присвячую час лише собі і не переживаю за вечерю щодня. Чоловіки почали звертати на мене увагу, тому в моїх очах з’явилась надія. І з часом я стала коханкою на дві-три ночі для чоловіка іншої жінки.

Пройшло декілька місяців тепер вже чоловік сідає самотньо за стіл та отримує повідомлення: «Любий, буду пізно, багато справ. Не чекай мене буду пізно. Обіймаю». І тоді вже чоловік наливає собі в бокал коньяк та думає. Йому багато треба обдумати…

Оцініть статтю
Джерело
«Кохана, сьогодні буду пізно, не чекай на вечерю. Буду пізно. Цілую та обіймаю» і чим це обернулось для мене та мого чоловіка