Ви знали, що багато пp0блем зі здоров’ям можна вирішити завдяки потиранню пальців рук? Ні, тоді спробуйте! Може так ви зможете вирішити свої звичні проблеми, як головні болі чи безсонню.

Мало хто знає, що від таких проблем , як болі в спині, задишки і безсоння, можна позбавитися завдяки простій гімнастиці пальців. Бо багато нервових закінчень знаходяться саме в кінчиках пальців. Це справді один з найкращих методів і ще він не забирає багато часу, що дуже радує.

Мізинець – це палець, що відповідає за так званий «кровообіг» або іншими словами регулює кров. Якщо ви спробуєте потерти кінчик мізинця протягом однієї хвилини, то зможете позбавитися головного болю. А також завдяки цьому можуть зникнути мігрені та болі в області шийного відділу.
Далі у нас безіменний палець, котрий відповідає за травлення. Якщо у вас є проблеми з запором чи травлення, слід терти кінчик цього пальця.

Середній палець відповідає за зовнішню сполучнотканинну оболонку серця, іншими словами, за перикард. Тому терти його потрібно, коли виникають проблеми зі сном, такі як безсоння або інші.
Вказівний вказує на шлунок і кишківник. Якщо у вас бувають сильні болі в шлунку чи діарея, то слід терти саме цей кінчик пальця.
Далі останній палець або великий. Він відповідає за дихання та легені, завдяки потиранню кінчика цього пальця, ви можете позбавитись задишки.

Долоні вони вже пов’язані з фізичним здоров’ям, тому так можна покращити сам фізичний стан.
Тильна сторона рук відповідає за спину. Якщо у вас виникли болі у спині – тріть тильну сторону рук. Завдяки цьому ви покращите здоров’я вашого опорно-рухового апарату.
Якщо ви спробуєте повторювати ці вправи день у день, то таким чином, зможете стати здоровішими!

Оцініть статтю
Джерело
Ви знали, що багато пp0блем зі здоров’ям можна вирішити завдяки потиранню пальців рук? Ні, тоді спробуйте! Може так ви зможете вирішити свої звичні проблеми, як головні болі чи безсонню.