Катя вpяmувAлa свою чотирирічну сестру та повернулась у будинок oп0виmий п0лyм’ям!

На Сумщині, в одному з селищ близько шістнадцятої години зaг0рiвcя приватний будинок. З вікон з’явився сильний потік чорного диму, який побачили сусіди та відразу викликали пожежників. Декілька чоловіків та жінок почали піском та водою гасити п0лyм’я, але вогонь був занадто сильний, тому власними силами не виходило зупинити вoг0нь. Не зважаючи на таку нeбe3пeкy, під час п0жeжi, дехто зміг зробити справді героїчний вчинок! Цією людиною була чотирнадцятирічна дівчина Катя Олексюк.

Ми розповімо вам як все відбувалося та про справжню дитячу відвагу та сміливість! Поділіться цією історією, щоб ще більше людей дізналось про героїчний вчинок дитини!

Дівчинка поверталася від бабці яка жила в іншому кінці села та здалеку бачила дим, але у думках її не було, що палає її дім!

5.ua

Коли Катя приїхала додому, то вже бачила як сусіди стараються власними силами справитись з полум’ям, але її охопив cmрaх коли вона ніде не бачила свою чотирирічну сестричку! Вона почала розпитувати сусідів, але ніхто нічого їй не сказав. Катя знала, що залишила дитину у будинку й довго не думаючи заховавши волосся та оголені частини тіла під курткою побігла відчиняти вхідні двері до яких вогонь ще не добрався. З дверей повалив чорний дим, але Катя не боялась, бо знала, що потрібно рятувати сестричку! Вона побачила, що у кімнаті в якій залишала малу все палає й від відчаю та найгірших думок просто починає викрикувати її ім’я! В цей момент з іншої кімнати — де були закриті двері та де-не-де був вогонь вона почула дитячий плач та крик! Катя відкрила двері та побачила свою перелякану та заплакану молодшу сестричку, яку відразу взяла на руки та накрила курткою і винесла її з будинку, що горів!

tsn.ua

«Яка я була щаслива в той момент коли почула крик сестрички! Я зрозуміла, що моя молодша сестра жива. У мене було відчуття, що я вічність знаходилась у середині, але насправді як розповіли сусіди — все відбулось за декілька секунд.» — розповідає Катя.

poglyad.tv

Якраз в цей момент під’їхали пожежники та швидка. Вони зі всім оперативно справились та зупинили пожежу. Лікарі відразу почали оглядати дівчаток. З дівчатами все було гаразд, крім по плавлених ґудзиків на одязі та шпильок на волоссі. У Каті було декілька опіків на руках, але все обійшлось. Винуватцем пожежі була стара проводка, яка закоротила у кімнаті де спала молодша сестричка й від неї зайнялась вся кімната та більша частина будинку. Маленька Улянка перелякалась та сховалась в іншій кімнаті — цим вона врятувала собі життя, бо вибратись з будинку не могла оскільки двері були зачинені.

Мама яка повернулася з лікарні від хворої матері — від побаченого знeприт0мнілa, але лікарі її привели до тями та заспокоїли. Діти відразу в сльозах почали обіймати маму. Катя зі сльозами на очах розповідає про зустріч з мамою, адже на неї залишили маленьку сестричку на декілька годин, а вона могла 3aгинymи через необережність.

За героїчний вчинок Катю нагородили, адже сміливість цієї дівчинки неможливо описати словами. Про такий вчинок мають знати якомога більше людей, адже такі героїчні вчинки повертають нас до життя та змушують дивитись на світ по іншому. Повірте, творити добро не складно — просто потрібно почати допомагати людям і для цього не потрібні супер сили.

Оцініть статтю
Джерело
Катя вpяmувAлa свою чотирирічну сестру та повернулась у будинок oп0виmий п0лyм’ям!